تدریس تضمینی آیلتس | تافل و جی آر ای دراصفهان

تدریس تضمینی آیلتس | تافل و جی آر ای دراصفهان

1394/12/8 تاریخ بروزرسانی

تدریس تضمینی آیلتس | تافل و جی آر ای دراصفهان

تدریس تضمینی آیلتس-تافل و جی آر ای دراصفهان

دوره تضمینی آیلتس ما شامل کتاب های کاملا متفاوت و پیشرفته و استانداردیست. این دوره ابتدا با یک دوره ساخت شناسی کل زبان انگلیسی در 20 جلسه آغاز میگردد. و سپس کتاب فیلمی که شامل 78 درس گوناگون هم راستا با آموختن مهارت های آیلتس میباشد به همراه کتاب CHECK YOUR ENGLISH VOCABULARY FOR IELTSو کتاب HOW WRITE GRATE ESSAYS و دوره 2 جلدی کتب COLLOCATIONS IN USE و IDIOMS IN USE وPHRASAL VERBS IN USE و PRONUNCIATION IN USE میباشد و در نهایت کتاب واژگان آزمون SAT به خاطر آموزش بسیار عالی ریشه شناسی واژگان و 5هزار لغتی که در زبان بسیار حرفه ای استفاده میشود ، ارائه میگردد.

رمان پیرمرد دریا نوشته ارنست همینگوی برای آموزش Speaking به طور کامل کار میشود.5 ساعت فیلم های آموزشی BBC LIFE به صورت تصویری صوتی به دانش پژوه داده خواهد شد و وی آنهارا به عنوان تکلیف مینویسد و در کلاس بازنگری میشود که این تمرین بهترین تمرین برای تست کردن قدرت شنیداری دیداری نوشتاری و درک مطلب دانش پژوه است.

دوره مذکور به صورت صد در صد تضمینی میباشد و دانش پژوه پس از خواندن کتاب های گفته شده و انجام تمرین ها میتواند نمره 7 به بالا در آزمون آکادمیک آیلتس را کسب کند،افتخار ما تخصص ماست.

09363864400 - 09133663731

تدریس تضمینی آیلتس | تافل و جی آر ای دراصفهان

09133663731 نام آگهی دهنده :
---------- تلفن :
---------- ایمیل :
---------- لینک آگهی :
صفهان،خیابان حکیم نظامی،کوچه ى 25، پلاک29 ،انوشیروان کاویانی آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll