دستگاه محافظ برق ایران دی اچ

دستگاه محافظ برق ایران دی اچ

1395/8/10 تاریخ بروزرسانی

دستگاه محافظ برق ایران دی اچ

دستگاه محافظ برق وسیله ای الکترونیکی می باشد که برای محافظت از رایانه، یخچال، پکیج .تلویزیون، کولر گازی و تمامی دستگاه های الکترونیکی در مقابل آسیبهای ناشی از نوسانات برق، شوک های ناگهانی و همچنین کنترل آنها طراحی و ساخته شده است.

با استفاده از این دستگاه کلیه نیازهای برق رسانی، حفاظت و کنترل برق لوازم برقی شما، برآورده می شود.
با توجه به حساس بودن لوازم صوتی و تصویری و کامپیوتر و پکیج نسبت به نوسانات و قطع و وصل ناگهانی برق شهری ، استفاده از یک محافظ برق در کنار این لوازم لازم و ضروری است.

دستگاه محافظ برق در برابر ورودی زیر 180 ولت و بالای 245 ولت جریان را قطع و مانع از آسیب رسیدن به لوازم خانگی برقی شما می گردد.
محافظ برق پکیج جهت جلوگیری از ارتباط ولتاژ غیر مجاز به وسایل متصل به خروجی و اعلام هشدار به کاربران طراحی گردیده است . در طراحی این دستگاه محدوده مجاز ولتاژ تعریف شده است ، چنانچه ولتاژ برق شهر از این محدوده خارج شود، خروجی های این دستگاه قطع و دستگاههای متصل به آن خاموش و در نتیجه از بروز آسیب به دستگاهها در اثر افزایش یا افت ولتاژ برق شبکه جلوگیری به عمل خواهد آمد .
در این دستگاه از میکروکنترلی استفاده شده است که در هر ثانیه 1 میلیون بار ولتاژ برق را چک می کند اگر اخطلال در برق اصلی ایجاد شود دستگاه برق اصلی را قطع می کند و دستگاه برق شهر را فیلتر کرده پارازیت های ناخواسته را حذف می کند.

همچنین دستگاه 5 آمپر تحمل جریان را در سه خروجی داردکه هر خروجی 300 ولت است.

این دستگاه با نصبی آسان و طراحی زیبا ساخت ایران می باشد.

برخی از ویژگی های این محصول:
ولتاژ کار دستگاه از 110 تا 300 ولت
تلرانس خطا 0/1 درصد تا 300 ولت
محدوده حفاظت از 170 ولت تا 50 ولت با خطای 0/1 درصد
WWW.IRANDH.IR

دستگاه محافظ برق ایران دی اچ

ایران دی اچ نام آگهی دهنده :
02144614100 تلفن :
---------- ایمیل :
www.irandh.ir لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll