طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان

1394/5/13 تاریخ بروزرسانی

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان

در گذشته نه چندان دور بروزرسانی و اعمال تغییرات در سایت نیازمند به دانش HTML , CSS , Java , PHP , ASP و یا سایر زبان های برنامه نویسی وب بود و یا مالکین وب سایت هایی که از چنین توانایی هایی بی بهره بودند بایستی بابت هر تغییر کوچک با پرداخت هزینه های گوناگون به افراد متخصص جهت بروزرسانی سایت خود اقدام میکردند. اما منطقی نبود که به عنوان مثال صاحب یک شرکت و یا فروشگاه اینترنتی برای بروزرسانی سایت خود با صرف زمان طولانی اقدام به یادگیری این زبان ها نماید. بدین ترتیب سیستم های مدیریت محتوا یا CMS ها شکل گرفتند.

******************* طراحی وب سایت ارزان ******************

اينترنت به سرعت در حال پيشرفت است و هر روز عده زيادی به اين شبكه جهانی می پيوندند. همچنين روشهای استفاده از اينترنت نيز رو به تغيير است لذا مشاهده مي كنيم در ايران نيز پيشرفتهايی در اين زمينه انجام گرفته است. اين استفاده گسترده از اينترنت باعث شده است كه سايتهای وب در تجارت امروز نقشی مهم و حياتی راايفاء كنند. فكرمی كنيد دليل اين امر چيست؟


******************* طراحی وب سایت ارزان ******************

در مرحله اول اينترنت يك رسانه تبليغاتي دائمی است كه هر كس تنها با صرف مبلغی ناچيز می تواند به آن متصل شده و در هر ساعتی از شبانه روز كه بخواهد به مطالب سايت شما دسترسی داشته باشد.

اينترنت اين امكان را به مشتريان شما می دهد كه به سرعت پی به تغييرات و محصولات جديد شما برده و از آخرين اخبار شركت مطلع شوند. آنها می توانند به راحتی از طريق پست الكترونيكی و يا انجمنهای موجود با شما در تماس بوده و صدای خود را مستقيما به گوش شما برسانند.


******************* طراحی وب سایت ارزان ******************


به تصوير كشيدن ارزش واقعی شما با استفاده از عكسها، انيميشنها و اصوات طراحی شده در سايت، به راحتی می تواند ارزش واقعی محصولات شما را به صورت بسيار زيبا و آسان نمايش دهد

با افزایش روزافزون کاربرد اینترنت در دنیای امروز نیاز به داشتن یک وب سایت برای اکثر مراکز تجاری و یا اشخاص جهت معرفی بیشتر و بهتر فعالیت ها و توانایی ها بیش از پیش احساس میشود.


******************* طراحی وب سایت ارزان ******************

سئو و بهینه سازی

امروزه سئو و بهینه سازی جزء مهمترین فاکتورها در طراحی سایت به شمار می آید. حتی برخی عقیده داریند بهترین روش برای بازاریابی سئو وب سایت می باشد زیرا شخص با یک جست و جو ساده می تواند محصول یا خدمت مورد نظر خود را پیدا کند اما ما با داشتن تجربه مناسب در امر سئو و بهینه سازی می تواند سایت ها را در موتورهای جستجو به رتبه های بالا برساند.


در موقع خرید باید حتما دقت فرمایید که سایت شما استاتیک است یا داینامیک؟

اگر وب سایت شما استاتیک باشد قابلیت بروزرسانی بر روی سایت توسط خود شما وجود ندارد و برای هر تغییر کوچک باید به شرکت طراحی سایت مراجعه نمایید تا این تغییرات را برای شما انجام دهند که صد البته این تغییرات هزینه های خاص خود را دارند!

حتما دقت فرمایید که وب سایت داینامیک شما از برنامه های اوپن سورس استفاده می کند؟ برنامه های اوپن سورس برنامه هایی هستند که در اینترنت توسط شرکت هایی تولید شده و به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد! حال بعضی از این شرکت ها ظاهر آن را عوض کرده و یک سایت مجانی را به قیمت پایین به شما می دهند! این وب سایت ها معمولا قابلیت گسترش و انعطاف پذیری کمی دارند. شاید در ابتدا هزینه کمی برای شما داشته باشد. ولی در طول زمان مجبور خواهید شد چندین برابر هزینه اولیه را برای تغییرات و برزورسانی سایت پرداخت کنید و چه بسا مجبور به تعویض وب سایت خود شوید.

در هنگام تحویل سایت حتما دقت داشته باشید که کدهای تولید شده توسط شرکت معتبر و بدون خطا باشد.

سایت ارزان، وب سایت ارزان، طراحی سایت ارزان،طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت، برنامه نویسی سایت بهینه سازی شده برای موتور جستجو (سئو) بر پایه کد نویسی html دایوی ( divbase ) ( tableless ) و کد نویسی استاندارد html, css و آدرس دهی صفحه ( sef ) به زبان برنامه نویسی php بر پایه دیتابیس های mysql, sql server و ms access.

طراحی وب سایت ارزان

وحید بختیاری نام آگهی دهنده :
09194910816 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll