خانه ویلائی فروش معاوضه بالا شهر دماوند با اپارتمان منطقه 1و2 تهران

خانه ویلائی فروش معاوضه بالا شهر دماوند با اپارتمان منطقه 1و2 تهران

1395/6/31 تاریخ بروزرسانی

خانه ویلائی فروش معاوضه بالا شهر دماوند با اپارتمان منطقه 1و2 تهران

فروش فوری و زیرقیمت یا معاوضه یکباب خانه ویلائی در بالا شهر دماوند:

اکازیون فروش فوری یا معاوضه خانه ویلائی(کلا 150 متر زمین که با دو سند ششدانگ90و60 متر +93 متر بنا نوسازکه شامل53+40متر است)-- 60مترمربع از 150 متر زمین و 40 متر از 93 متر مربع بنا"ساختمان" دو خواب با تراس و حیاط با سند ششدانگ ,جواز ساخت و پایانکار واقع در منطقه بالای شهر دماوند-100 متر بالاتر از میدان17 شهریور(بالاترین میدان شهر دماوند) محله درویش یا تجریش تلفن 09197225539 توضیحات کامل وعکسها در وبسایت: امداد املاک ایران www.EMDADAMLAK.ir
چرا آپارتمان میخرید؟ با پول کمتر از یک آپارتمان صاحب یک خانه دربست( هم زمین مستقل از خود دارید و هم صاحب ساختمان مستقل از خودتان میشوید یا اختیار و آسایش کامل در بهترین نقطه بالای شهر مرکزی دماوند و دسترسی سریع به سوپر نانوائی مسجد و غیره با سند ششدانگ منگوله ای بسیار جدید و تمیز و نقشه ثبتی کامپیوتری) با قابلیت توسعه و خریداری زمین جلوئی آن یا خریداری ساختمان کناری آن.در کل یک موقعیت عالی برای سرمایه گذاری سود و صاحب خانه شخصی شدن در بهترین نقطه از بالای شهر مرکزی دماوند.محلی عالی برای آرامش سکوت و زندگی بخصوص برای استراحت خانواده یا افراد بازنشسته بیمار یا مشکلدار و مسن با قیمت بسیار کم و بصورت خرید مرحله ای املاک. با این قیمت از این بهتر در هیچ کجای شهر دماوند هرگز پیدا نمیکنید.امتحانش هم رایگانه بروید تحقیق کنید ببینید.قطعا و حتما می پسندید. با تخفیف ویژه

یکباب خانه ویلائی فروش فوری و زیرقیمت واقع در شهر دماوند دارای دوخواب با تراس و آشپزخانه و حمام و سرویس ایرانی سر شیروانی گالوانیزه آبی رنگ دارای دو سند ششدانگ مجزا با نقشه کامپیوتری ثبت اسناد و مجوز و پایانکار از شهرداری شهر دماوند واقع در بهترین نقطه و بالا شهر دماوند.میدان17شهریور محله درویش یا تجریش با امکانات کامل انشعابات: آب برق گاز شهری تلفن.سند ششدانگ منگوله ای با نقشه کامپیوتری ثبت اسناد با جواز ساخت و پایانکار و دسترسی سریع تمام نقاط مانند سوپر مارکتها نانوائی وغیره.کل ملک بمساحت150متر زمین و93 بنا نوساز اجری و سرشیروانی آبی با دو سند ششدانگ منگوله ای جدید مجزا می باشد و کارشناسی رسمی دادگستری شده که یکی60 متر زمین و حدود40 متر از بنای ساختمان شامل هال و یک خواب و سرویس و حمام و تراس(برابر عکس)و سند ششدانگ منگوله ای جدید- سند ششدانگ دیگر90متر زمین و حدود60متر بنا یکخواب و آشپزخانه و آب و گاز و تلفن است. هر سند دارای یک خواب است و کل دو سند دو خواب دارد که هر سند بطور جداگانه یا یکجا هر دو سند فروخته میشوند با قیمت خاص خودشان جداگانه کلا حدود600 میلیون تومان.
قیمت فقط قطعه 60مترزمین و40متر بنا با سند ششدانگ مجزا و نقشه کامپیوتری ثبت اسناد با برق یک کلام بی چانه300 میلیون تومان نقد در فروردین95 است مستقیم و بیواسطه.دنبال مال مفت و مفتخری و چانه زنی و مسخره بازی و مزاحمت و بازدید الکی یا تماس تلفنی بیهوده هستید هرگز تماس نگیرید انچه لیاقتتونه میشنوید. چون 300 میلیون حتی پول یک آپارتمان 70 متری 8 واحدی در دماوند که نه زمین و نه ساختمان راحت و دربست هم نداره هم نیست چه برسد به خانه ویلائی دربست دلباز و حیاط درختدار و بالاشهر دماوند.
زمین خالی وسط تهران پر از دود و مریضی و ترافیک و اتلاف عمر متری 15 میلیون تومان در فروردین 95 شده و اجاره های چند ده میلیونی میگیرین خانه خودت چند میلیاردی باشه ولی مال بقیه مردم مفت انهم با فاصله 30 دقیقه!؟ چندرغاز 100تومنک دست گرفتی فکر میکنی خیلی پوله حتی پول صدقه و پول اجاره هم نیست راه افتادی توقع بهترین زمین و خانه و باغ و ویلای میلیاردی در بهترین نقاط سرسبز نزدیک تهران با سند ششدانگ و جواز ساخت و امکانات فول و مفت میخوای؟ ملک میخواهند بفروشند نه پفک.
ساخت اپارتمان که از زمین و جواز و راه پله و ساخت و امکانات بر طبقات تقسیم میشود متری حدالقل 1 میلیون تومان در سال 95 هزینه دارد چه برسد ویلا که تک طبقه است و حدالقل متری حدود 2میلیون تومان هزینه دارد.ضمن اینکه پول را در زمین نمیکارند یک شبه باغ و ویلا از زمین سبز شود از اسمان هم نمی افتد. یکسال دوندگی و خوابیدن کل سرمایه هم هست پس قیمت گذاری رسمی و قانونی میشود "( (پول زمین(A)+ پول ساخت(B) *(نرخ بهره یا تورم ماهانه با توجه به تورم 25% سالانه تقریبا ماهی2%) *تعداد ماه خواب سرمایه (از خرید زمین تا ساخت نهائی و معطلی فروش))= قیمت کل انموقع که پول شما در کار و بانک سود 25% میگیره سازنده بدبخت با وام بهره 25% اسمی ولی 35% واقعی دست وپنجه نرم میکنه پس مفتخوری و دنبال مال مفت گشتن و تخفیف و قیمت مفت گذاشتن بر املاک مردم تا مفتی بسود و ثروت و ملک برسی جوابش درجا یک توی دهنی که تا 7 جدتو یکی کنه.چون وقتی بر روی زحمت و اموال مردم قیمت میگذاری در واقع داری بر وجود خودت قیمت میگذاری و به همان اندازه تحویلت میگیرند.
فقط خریدار واقعی با تخفیف ویژه فروش فوری زیرقیمت فقط با قیمت 300میلیون تومان "سیصد میلیون تومان" نقد در فروردین95(ماهیانه2% افزایش قیمت محاسبه فرمائید قرار نیست تا ابد قیمت ثابت بماند یک چیزی بعنوان افزایش قیمت هر سال در موارد دولتی مثل آب و برق و مالیات و عوارض و تورم دو رقمی هم در کشور هست). برای فقط سند ششدانگ60متر زمین40 متر بنا با جواز و پایانکار و برق جدید.کل150 متر600میلیون تومان.
سند ششدانگ دیگر بمساحت90 متر زمین و حدود50 متر بنا با آب وگاز قیمت دیگر دارد ما نمیدانیم ولی فروشنده اند. کل دو سند بمساحت 150 متر مربع زمین و حدود93 متر بنا دو خواب با تمام امکانات:آب برق گاز تلفن جواز حدود600میلیون تومان است در تابستان 95.
فقط قطعه سند ششدانگ 60 متر زمین 40 متر بنا با برق,300میلیونی معاوضه میشود با:
1 - معاوضه(بدون هیچ مبلغ اضافی) با آپارتمان2خواب ماکزیمم4واحد تکواحدی نوساز بالای90مترمربع با پارکینگ وانباری حتما با سند ششدانگ جواز ساخت وپایانکار و تفکیک شده فقط در مناطق1و2تهران و مناطق بالای شهر تهران مثل داراباد. جاهای شلوغ و پرسروصدا و دود.قدیمی و مشکلدار بدرد ما نمیخوره مال خودت.حتما نزدیک پارک و مترو.
2- معاوضه با مغازه نو(حتما ملکیت با سرقفلی) حتما با سند ششدانگ و جواز ساخت و پایانکار تسویه کامل مفاصا حساب با مراجعی مثل دارائی و شهرداری وغیره در منطقه رفت وآمدی و پاخور و تک در تهران و شهرهای معروف استان تهران مثل گیلاوند رودهن کرج.
3- معاوضه با باغ ویلا بمساحت حدالقل 1000 مترمربع مستطیلی ترجیحا دو بر با 120 متر بنا دوخواب نوساز ویلائی حتما با سند ششدانگ و جواز ساخت و پایانکار و امکانات کامل "اب برق گاز"فقط در مناطق گیلاوند مراء حصار آئینه ورزان تا جابان با منظره باغات و رودخانه.
سند و قطعه دیگر قیمت دیگری دارد که ما نمیدانیم و نپرسید ولی فروشنده اند کل دو سند حدود-600میلیون تومان است. تلفن 09197225539 ساعات تماس9تا ظهر15 تا 20


خانه ویلائی فروش معاوضه بالا شهر دماوند با اپارتمان منطقه 1و2 تهران

امداد املاک ایران نام آگهی دهنده :
09197225539 تلفن :
---------- ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll