خانه ویلائی اجاره روزانه ماهیانه و سالانه بالاشهر دماوند

خانه ویلائی اجاره روزانه ماهیانه و سالانه بالاشهر دماوند

1395/5/16 تاریخ بروزرسانی

خانه ویلائی اجاره روزانه ماهیانه و سالانه بالاشهر دماوند

خانه ویلائی اجاره روزانه ماهیانه و سالانه بالاشهر دماوند 09197225539- امداد املاک ایران www.EMDADAMLAK.ir

چرا اقامت در هتل و مهمانسرا؟ با آن محیط های بی روح مصنوعی و چهار دیواری کوچک و قیمتهای گران و شرایط خاص.
هدف ما" ارائه بهترین مکان با قیمت مناسب است . مثلا پیشنهاد ویژه امداد املاک ایران">امداد املاک ایران : "بجای سوئیت 2 نفره چهار دیواری حداکثر25 متری 350 تومانی دیگران, ما پیشنهادهای ویژه و مقرون بصرفه زیر را داریم.

-خانه ویلائی بالای شهر دماوند. طبقه اول ساختمانی دو طبقه ویلائی بمساحت 75 مترمربع شیک تمیز راحت و فقط ویژه خانواده های کم جمعیت و بخصوص بی سروصدا تا ماکزیمم 4تا5 نفر.دو خواب یکی کوچک و یکی بزرگ با هر اطاق کمد دیواری .آشپزخانه تمام MDF .آبگرمکن گازی نو . سرویس بهداشتی ایرانی و حمام تمام کاشی و دوش .کف تمام موکت نو سبز رنگ .یک دست میز و صندلی 6 نفره . پنجره های آلومینیم زرد و سفید با شیشه های رفلکس سبز. تمام خانه نو و هنوز کسی استفاده نکرده تازه رنگ شده شیک. یک حیاط حدود40 مترمربعی درختکاری شده با درختان گیلاس و سیب گردو و... در جلو و یک حیاط خلوت در عقب خانه.بعلت تقارن با ماه رمضان و امکان رهن یکساله امکان تجهیز کامل مثل" تلویزیون(برای ارامش روحی بهتره نباشه) و یخچال نبوده" بنا بر رعایت موارد بهداشتی نیز از ارائه ظروف و لیوان و ... و تختخواب(یک تک نفره دارد ولی از ارائه هرنوع رختخواب معذوریم) حتما همراه داشته باشید. آب سردو گرم شهری برق گاز تلفن امنیت تضمین شده آرامش دنج تمیزی محیط سرسبز درختکاری شده و هوای پاک بالاشهر دماوند از مشخصه های این خانه ویلائی است که حتما و قطعا می پسندید.

پذیرش فقط خانواده با ارائه مدارک معتبر قانونی. پذیرش و تحویل ویلا روزانه از ساعت 8 یا 10صبح تا ماکزیمم 10 صبح فردا است. از پذیرش افراد مجرد پر سروصدا و بچه های شلوغ افراد مریض,افرادی که نظافت را رعایت نمیکنند ,سیگاری و دودی (حتی قلیانی) مشروبی و غیر خانواده و حیوان جدا معذوریم. برای ایام تعطیل مثل عید فطر فقط بصورت 3 روز از چهارشنبه پنجشنبه و جمعه کامل اجاره داده میشود بصورت تک روز نداریم. رزرو فقط با پرداخت کامل (نصف بیعانه اول -نصف هم در لحظه تحویل ساختمان بیتعارف و تخفیف. بعدا و آخر کار و بهانه تراشی و چک و غیره هرگز نداریم فقط هم بتعداد تعیین شده) رزرو فقط با پرداخت بیعانه از یکهفته قبل امکان پذیر است. بیعانه هم هرگز برنمیگردد حتی اگر 5 دقیقه قبل ریخته باشید. اجاره بصورت ماهیانه (6-9 یا12 ماه) با شرط کم جمعیت و بی سروصدائی امکان پذیر است نه قشون کشی و مهمانی و نه اجاره به غیر. دختر خالم و فامیلم و ... آمدند چند روز دماوند بمانند 4 نفرتان بشه 40 نفر هرگز نداریم حتی در اجاره ماهیانه و رهن یکساله. ما بشدت در قول و قرارمان پایبندیم. در اجاره ماهیانه هزینه های آب برق گاز تلفن و شارژ به نسبت تعداد افراد شما و صاحب ملک تقسیم میشود.

همانطور که ملک و اثاثیه را سالم تحویل میگیرید سرموقع سالم هم تحویل میدهید هرنوع خسارت 3 برابر هزینه دریافت میشود. روزانه تا دو نفر "فقط خانواده با مدرک قانونی" 350 هزارتومان 2تا5 نفر 500 هزارتومان و مازاد نفری 100 هزارتومان.

وقتی زمین در وسط تهران متری میانگین15میلیون تومان درفروردین 95 شده و اجارهها دهها میلیونی میگیرن.خونه تهران خودت چند میلیاردی باشه ولی مال بقیه مردم مفت باشه آنهم بفاصله 30 دقیقه.بهترین باغ و ویلاها با امکانات کامل و سند و جواز را در بهترین نقاط شهرها مفت میخوای!؟(چه اجاره چه خرید).

با توجه به قیمت اجاره ویلا در مرکز شهر دماوند که بالای 200 میلیون تومان و بسیار هم کمیاب است و در روستاهای اطراف که هیچ امکاناتی حتی اب لوله کشی و گاز ندارند ساعت 5 غروب هوا تاریک و هیچ کسی اطرافت نیست وحشت میکنید زمستان نمیتوانید بروید و لیاقت جماعت پست فطرت مفتخور راحت طلب همانجاهاست بالای 100 میلیون تومان رهن یکساله اش است نه بهترین بهترین جا در بالاشهر دماوند. چطور خانه خودت در تهران چند میلیاردی باشه اجاره های دهها میلیونی بگیری ولی مال بقیه مردم مفت آنهم به فاصله 30 دقیقه. طبقه اول این ساختمان در کمترین حد فقط 150 میلیون تومان رهن یکساله از تیرماه 95 است(6 یا 9 یا 12 ماهه بدون هیچ اثاثیه مثل ابگرمکن موکت میزو صندلی و غیره است). همه جا ویلا با اثاثیه 15 میلیون تومان اضافه ودیعه دارد.

با توجه به اینکه میانگین اجاره شبانه 400هزارتومان و پیش بینی12 میلیون در ماه است که اگر در کمترین حد نصف هم باشد6 میلیون میشود. ولی با تخفیف ویژه فقط بصورت 40 میلیون تومان ودیعه و ماهیانه 4 میلیون تومان اجاره است برای قرارداد 12 ماهه یا ماهیانه 5 میلیون تومان برای قرارداد 6 یا 9 ماهه که گل و بلبل است.شما هم باشید نمی ائید تا فصل گل بلبل مفت جا و مکان بدهید یک مشت مفتخور زرنگ راحت طلب بعد زمستان بشینی خودتو نگاه کنی. ودیعه 40 میلیونی و اجاره ماهیانه 4 یا 5 میلیون تومان هرگز امکان تغییر و تبدیل ندارد و قرارداد فقط محضری با فقط تعداد کم(ماکزیمم4-5نفر نه بیشتر) بی سروصدا. بدون چانه و تخفیف. دنبال چانه زنی و تخفیف و جای مفت و تعداد زیاد و مهمانی هستید هرگز تماس نگیرید قطع میکنیم. بازدید بیهوده مزاحمت و چانه زنی هرگز نداریم. اگر فقط شرایط و اجاره را قبول دارید تماس تلفنی بگیرید. ارسال عکس و تلگرام و ایمیل و غیره نداریم. تلفن هماهنگی و رزرو 09197225539 - فقط در ساعات 8تا12- 15 تا20

خانه ویلائی اجاره روزانه ماهیانه و سالانه بالاشهر دماوند

امداد املاک ایران نام آگهی دهنده :
09197225539 تلفن :
---------- ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll