مهندس ارشد برق الکترونیک مخابرات صنایع گردشگری با تجربه آماده بکار

مهندس ارشد برق الکترونیک مخابرات صنایع گردشگری با تجربه آماده بکار

1395/6/31 تاریخ بروزرسانی

مهندس ارشد برق الکترونیک مخابرات صنایع گردشگری با تجربه آماده بکار

مشاوره صادرات واردات و خدمات فنی مهندسی
برق الکترونیک . صنایع . گردشگری وآموزش
09197225539
مدیریت محترم شرکت......:
با سلام و احترام
احتراما بنا به درخواست و استخدام نیروی انسانی متخصص آن شرکت معظم. روزمه کاری اینجانب آقای مهندس ع مهر با نظر مساعد به محضر جنابعالی بپیوست تقدیم میگردد.خواهشمند است ملاحظه فرمائید. با تشکر و احترام– مهندس ع مهر2/6/95 تلفن09197225539-
تحصیلات:
- دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات مخابرات رمزنگاری دولتی – تهران 1395
- کارشناسی مهندسی برق گرایش الکترونیک از واحد بین المللی ....-(استان تهران)1393.
- کاردانی فنی تخصصی برق الکترونیک از واحد بین المللی ..... (استان تهران)1389
- مهندسی صنایع گرایش تکنولوژی صنعتی از واحد تهران ..... -1380
متولد: /50-تهران.معافیت کفالت دائم(فوت پدر و مادر).اهل تهران و سکونت اجباری در منطقه بالای شهر ( یکی از شهرهای شمالشرق استان تهران).مجرد و تنها فرزند.
تخصص:
1- دارای کارت مدیرت آموزشی با رتبه عالی پداگوژی(97/100)از سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور.
2- کارتهای مربی رسمی نقشه کشی صنعتی و برق خودرو از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور.
3- گواهینامه های فنی بین المللی\\\"نقشه کشی ساختمان با رتبه ممتاز.تراشکاری.برق صنعتی و ساختمان. کارور رایانه درجه یک.تعمیر لوازم خانگی.تعمیر ماشین آلات.حسابداری و دفترداری.کارآفرینی و مهارت کسب و کار از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و مراجع رسمی کشور.گواهینامه پایه دو.
4 - گواهینامه CGC1زبان انگلیسی از نماینده رسمی دانشگاه اکسفورد در ایران. با توجه به فوت پدر و مادر و مجردی و پاسپورت معتبر,آماده سفر و اقامت در کشورهای خارجی بخصوص اروپا و امریکا.
5 - لوح تقدیرخبرنگار شایسته خبرگزاری ایسناISNA.عضو فدراسیون ورزشهای رزمی ایران. کاراته.
سوابق کاری:
-مدیر اجرائی وبازبین طرح سرشماری صنعت و معدن مرکزآمار ایران.با گواهی حسن انجام کار.پایان دوره.
مدیر آموزشی و مربی مرکز صنایع چوب .جهاد کشاورزی.پایان دوره با گواهی حسن انجام کار.
- کارمند و مدیر فنی انجمن فناوران صنایع و معادن با سابقه بیمه و گواهی حسن انجام کار.
- نماینده فرمانداری یکی از شهرهای شرق استان تهران در وزارت صنایع و معادن 1373.
- فعالیت در امور صنایع(سیستمهای مدیریت و بهبود کیفیت) با مجوز رسمی فعالیت از وزارت صنایع و معادن ایران.
- طراحی وساخت مولتی دتکتورها(آشکارسازهای دود.صدا.بو و حرارت و..)تابلو نمایش روان و تعمیرات طراحی ساخت.نصب وفروش تجهیزات الکترونیکی.سیستمهای الکترونیکی خودرو.
- فعالیت در یکی از عظیم ترین شرکتهای تولید و بازسازی دستگاههای حفاری وسیستمهای الکترونیکی PLC تحت زیمنس در داخل ایران و خارج از کشور(آذربایجان شوروی بودم) در آذر94.و بسیاری موارد دیگر.
-5 سال فعالیت در امور گردشگری از شناخت بازار تا اداب و فرهنگ و اخذ ویزا و اقامت و تور بویژه مکانهای اقامتی بویژه سوئیت باغ ویلا و برگزاری جشن از شرق تهران"دماوند "تا غرب"کردان کرج".
- 5 سال فعالیت در امور خرید فروش و اجاره تخصصی فقط " زمین باغ ویلا" در شهرهای شمالشرق استان تهران.
از سال90 بنا به ارتباط با تجار و افراد خارجی از تهیه و رزرو مکان در ایران(هتل هما تهران) و تائیدیه آن برای اجازه ورود به کشور و اقامت تا تهیه بلیط الکترونیکی پرواز غیره مستقیم (تایلند به دوبی-دوبی به تهران) واقامت 3روزه در هتل همای تهران و ملاقات ها و هماهنگی با توریست ها و تجار خارجی را تماما برعهده داشته .
حدالقل حقوق خالص درخواستی34سی وچهار میلیون ریال(برای فروردین95- حدالقل حقوق زیر خط فقر سال95) برای فقط185ساعت کار و روزانه غیرفنی"یک کارمند ساده که فقط با کاغذ کار داره از 8صبح تا14بیش از2میلیون میگیره با کلی اضافه کار و بیمه ومزایا"( مازاد بر185 ساعت یا کار فنی بخصوص فنی و برق قدرت و الکترونیک قطعا خالصی بالا5/3میلیون تومان در ماه است) برای فقط یک عنوان شغلی نه توقع قد10تا آدم آنهم تخصصی و فنی ولی حقوق یک نفرعادی!؟
– ترجیحا شمال شهر تهران.آچار فرانسه مفتی نیستم ولی دست به آچارم خوبه.با روزی20هزارتومان کرایه ماشین ارزش داشته باشه.فقط با قرارداد دائم نه موقت و آزمایشی+ حتما بیمه تامین اجتماعی و حتما بیمه تکمیلی + حتما سرویس تردد و غذای خوب گرم+سایر مزایا برابر قانون کار.ترجیحا فعالیت در امور بازرگانی خارجی وخدماتی نه تعمیرات و تولید و کارخانه ای.بامحیطی منظم آرام تحقیقاتی هدفمند با تکنولوژی HIGH TECH که خودشان بدانند چیکار میکنند نه ضرر بدهند بخواهند از دیگران بکنند. بیمه تامین اجتماعی کامل تا آخر شهریور95پرداخت شده است.
احترام اعتماد سپاس و پیشرفت متقابل در کیفیت کاری برای خودم و محل کارم سرلوحه کاری من است. نشانی: تهران- تلفن و تلگرام 09197225539
با توجه به فرصتهای شغلی دیگر و شرکت در دوره های اموزشی مهلت پذیرش و پاسخگوئی3 روزکاری است. لطفا فقط در صورت پذیرش شرایط رزومه بخصوص حقوق درخواستی وعقد قرارداد دائم بدون ضامن وسفته"غیرقانونی" تماس داشته باشید نه بیهوده فرم پر کردن ودیدار با اتلاف وقت و هزینه تردد.

مهندس ارشد برق الکترونیک مخابرات صنایع گردشگری با تجربه آماده بکار

ع مهر نام آگهی دهنده :
09197225539 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll