نظافت تخصصی اتاق سرور

نظافت تخصصی اتاق سرور

1395/5/19 تاریخ بروزرسانی

نظافت تخصصی اتاق سرور

نظافت تخصصي چيست؟
بیشتر سازمان های و شرکت های خصوصی و دولتی دارای تجهیزات کامپیوتری بسیار گرانقیمت و با ارزشی هستند که برای ذخیره سازی و پردازش در امور روزمره آن سازمان، نقش بسیار مهم و حیاتی را ایفا میکنند. به صورتی که در بعضی اوقات ایجاد یک وقفه کوچک چند ثانیه ای، می تواند برای آن سازمان یا مجموعه بسیار زیان آور باشد. این تجهیزات حساس، که بدون آن ها ارائه خدمات بسیار دشوار و زمان بر خواهد بود میبایست در محیطی (اتاق) با ضریب امنیتی بسیار بالا حفظ و نگهداری شود و مورد بهره برداری قرار گیرند و از ایجاد هرگونه خلل و وقفه احتمالی در روند کار جلوگیری نمود.
اتاق سرور بعنوان نبض اصلی یک مجموعه میباشد و کلیه مسائل مربوط به آن میبایست توسط نیروهای متخصص مرتبط انجام گردد که با تجربه خود در این زمینه احتمال هرگونه خطا را به حداقل برسانند. بدین منظور شرکت یکتا ایده شرق آمادگی خود را جهت عقد قرارداد با برنامه ریزی مناسب جهت نظافت تخصصی با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و ابزارهای حرفه ای و تخصصی این کار اعلام میدارد.
• عملکرد متخصصين شرکت يکتا ايده شرق
سرويس های شرکت يکتا ايده شرق در راستای فراهم نمودن نيازهای مشتری به شرح ذيل ميباشد:
1- نظافت کلي بعد از ساختن و قبل از راه اندازی:
اين سرويس شامل جمع آوری نخاله های اضافه از زير کف کاذب، پاک کردن رنگ بر روی کف کاذب، درب ها، دستگاه ها، رک ها و... بعلاوه تمام مواردی که در نظافت کامل دوره ای انجام ميگيرد.
2- نظافت فقط سطح کف کاذب:
این نوع نظافت زمانی انجام خواهد شد که بعلت تردد بیش از حد افراد و انتقال آلودگی ها از خارج به داخل، سطح روی کف کاذب کثیف شده و نیاز به نظافت دارد. در این نوع نظافت با استفاده از مواد شوینده و روش مخصوص، سطح روی کف کاذب (روکش) شسته شده در حالیکه خاصیت آنتی استاتیک و رنگ آن ها از بین نخواهد رفت.
3- نظافت کامل دوره ای:
اين سرويس شامل نظافت سقف اتاق ها، سقف کاذب، کف کاذب، زير کف کاذب، گردگيري سيني، کابل های کف، نظافت فضای محيطي، نظافت سيستم های هواسازی، خنک کننده ها، نظافت تابلوهای برق، تميز کردن و گردگيری فن های رک و سرورها وسايل الکترونيکي، نظافت تجهيزات اداری موجود در محيط قرارداد، بستن کليه محفظه های قابل نفوذ به اتاق توسط موجودات و حشرات موذی.
4- نظافت سطحي دوره ای:
اين سرويس شامل نظافت سطح سقف ها و رک ها، فضاهای محيطي، تابلوهاي برق، سيستم های هواسازی و خنک کننده ها و تجهيزات اداری موجود در محيط قرارداد مي باشد.

نظافت تخصصی اتاق سرور

شرکت یکتا ایده شرق نام آگهی دهنده :
02122277373 تلفن :
---------- ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll