سرور اختصاصی فرانسه

سرور اختصاصی فرانسه

1395/6/16 تاریخ بروزرسانی

سرور اختصاصی فرانسه

سرور اختصاصی فرانسه ارائه شده در این کشور توسط دیتاسنتر OVH ارائه می گردد که یکی از بزرگترین دیتاسنترهای اروپا شمرده می شود. دیتاسنتر او وی اچ به منظور استفاده به عنوان نصب مجازی ساز و راه اندازی سرور مجازی و ارسال ایمیل انبوه به دلیل ارائه آی پی با تعداد بالا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
OVH بزرگترین دیتاسنتر اروپا واقع در کشور فرانسه می‌باشد، سرور اختصاصی فرانسه در صنعت زیر ساخت ارتباطی و تکنولوژی های ابری از شناخته شده ترین برندهای مناسب برای خرید سرور اختصاصی فرانسه و خرید سرور مجازی فرانسه می باشد که علاوه بر ایجاد چندین دیتاسنتر در سطح فرانسه ،بزرگترین دیتاسنتر آمریکای شمالی (BHS) را ایجاد نموده است. همچنین دیتاسنتر OVH سرور های اختصاصی قدیمی خود را در وب سایت دیگر این شرکت با نام سیو استارت با قیمت بسیار مناسب بر روی بستر حرفه ای OVH ارائه می کند که باعث محبوبیت سرور اختصاصی از سیو استارت نیز شده است
تمامیسرورهای اختصاصی میزبانی شده در OVH دارای Anti DDoS می باشند ،مقدار پهنای باند مصرفی نامحدود و پینگ و سرعت دسترسی مناسب برای کاربران ایران را می‌توان از مهمترین نکات در خصوص سرورهای اختصاصی فرانسه برشمرد.
http://goo.gl/luAz8X

سرور اختصاصی فرانسه

mobinhost نام آگهی دهنده :
02166570779 تلفن :
---------- ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll