اجرای کف کاذب خدمتی دیگر از تهران سازه سقف

اجرای کف کاذب خدمتی دیگر از تهران سازه سقف

1395/7/27 تاریخ بروزرسانی

اجرای کف کاذب خدمتی دیگر از تهران سازه سقف


در راستای تکمیل خدمات به شما مشتریان عزیز شرکت تهران سازه سقف خدمتی جدید با نام کفسازی کاذب برای محیط های صنعتی و اداری که نیاز مند کابل کشی و حذف و اضافه و تغییرات کلی در سیستم های کابل برق . و شبکه خود هستند مانند اتاق های سرور . اتاق های پاور و غیره را داشته است لازم بذکر است که کف کاذب نیز از هم خانواده های کناف بوده و محصولی از این شرکت میباشد .
اجرای سریع .
قابلیت دسترسی اسان و همه وقت به تاسیسات .
وزن کم و حذف مصالح دوغ اب و پوکه و سرامیک .
قابلیت کابل کشی و لوله کشی بدون نیاز به تخریب کف .
اگر یک ساختمان قدیمی بزرگ برای دفتر کار خود اجاره کرده اید که احتمال عمر آن حداقل ۳۰ سال و کف آن موکت است، در این فکر هستید که اگر سازه ساختمان اجازه می داد و اگر مالک ساختمان می پذیرفت و اگر اجاره ۵ ساله می نوشتید و ... حتماً دستی به سرو گوش دفتر خود می کشید و اول از همه کف را با گرانیت فرش می کردید و لوله کشی روکار را از زیر کف انتقال می دادید و پریزها و کابلهای برق و شبکه کامپیوتر را از جلوی پا و دور قرنیزها و بالای چهارچوب دربها جمع می کردید .
با بکارگیری کف کاذب خوداتکا تمام مسائل فوق در عرض چند روز بدون کند و کار قابل حل است ، چون با این نوع کف براحتی می توانید محل کار خود را موقتاً سنگ فرش نمائید و تمام تأسیسات لازم را از زیر آن انتقال دهید . اگر مهلت اجاره هم تمام شد نگران نباشید چون سنگ فرش خودتان را می توانید به محل جدید حمل کنید و موکت کف مالک را هم دست نخورده تحویل دهید .

اجرای کف کاذب خدمتی دیگر از تهران سازه سقف

تهران سازه سقف نام آگهی دهنده :
02177890891 تلفن :
---------- ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll