خدمات شرکت تهران سازه سقف

خدمات شرکت تهران سازه سقف

1395/10/28 تاریخ بروزرسانی

خدمات شرکت تهران سازه سقف

مجموعه خدمات شرکت تهران سازه سقف .
1 . بازدید کارشناس معماری از منزل . محل کار و یا پروژه ساختمانی شما با تماس اولیه . متره براورد وانالیز دقیق . بعد از اولین تماس و توافق اولیه کارشناسان ما در اولین زمان ممکن از ساختمان محل زندگی . کار ویا هر جایی که سقف کاذب کناف در ان قرار است اجرا شود بازدید میکنند . البته پس از قرار داد .

2. در صورت داشتن نقشه کار در مرحله دوم وارد قرار دادنهایی شده و در غیر این صورت باید برای سقف طرحی کاملی انجام شود معمولا زمان طراحی از 4 روز کاری تجاوز نمیکند که هزینه کامل ان با کارفرما ویا سفارش دهنده سقف کاذب میباشد . قیمت طراحی برای هر متر مربع 100000 ریال و برای کارهای حرفه ای 200000 ریال میباشد .

3 . مرحله تایید نقشه از سوی کارفرما و یا مشتری . استارت کار و ارسال متریال درست بعد از قرار داد رسمی ونهایی و واریز 60 درصد مبلغ کل به عنوان پیش پرداخت در وجه شرکت میباشد . که پس از واریز متریال کناف به محل اجرا ارسال میشود .

4. استارت کار با ورود نیروی فنی نصاب در محل که به منزله شروع کار و استارت دی میباشد . لازم بذکر است تمام مراحل نصب . برش . سوار کردن کاملا در محل صورت میگیرد . بدون تخریب وبنایی با سرعت بالا که از مزایای اصلی سیستم های کناف میباشد .

5 . پس از نصب سقف نوبت بخش پایانی کار یعنی بتونه و ماستیک میرسد که همان فینیش نهایی کار کناف میباشد در این مرحله تمامی درز ها کار پوشیده شده و کاری صاف و یکنواخت تحویل مشتری میشود که در صورت خواست مشتری نقاشی هم با قبول و توافق هزینه انجام میشود .


تهران سازه سقف . عاملیت رسمی انواع سقف و دیوار کاذب کناف در ایران .
نشانی دفتر فروش : میدان رسالت . خیابان فرجام شرقی جنب میدان 39 کناف ایران
نشانی دفتر فنی مهندسی : میدان رسالت خیابان دردشت پلاک 445 واحد 1
تلفن تماس : 02177890891 همه روزه 9 صبح الی 17

خدمات شرکت تهران سازه سقف

تهران سازه سقف نام آگهی دهنده :
02177890891 تلفن :
---------- ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll