اشل

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

اشل

اشل ساخت سیماب الکترونیک

از اشل ها برای اندازه گیری سطح آب در پروژه های مختلف آبی اعم از رودخانه ها، دریاچه‌ها، سدها، کانال ها، استخرها و حوضچه ها، چشمه ها، مدل های فیزیکی آزمایشگاهی، نیروگاهها، طرح های آب و فاضلاب و تصفیه خانه ها و... استفاده می شود.
اشل‌هاي توليدي اين شركت از ورق‌هاي فولادي مخصوص لعاب‌دار ضد زنگ با ابعاد و مشخصات مختلف اعم ازضخامت فولاد و عرض پهنا ، به طول‌هاي مختلف2/0 ، 5/0 ، 75/0 ، و 1 متر، رنگ ارقام و رنگ زمينة مختلف ( طبق سفارش ) ، ارقام درشت و خوانا با دقت بسيار بالا و با مشخصه‌هاي مختلف براي استفاده در سطوح قائم و یا با درجه شيب‌ مختلف و به صورت ناودانی و یا مسطح طراحی و ساخته مي شوند.
طول اشل‌هاي استاندارد 1 متر است و به متراژ نامحدود قابل الحاق به هم مي باشند.
نصب اشل‌ها در محل تكيه‌گاه و يا ديواره‌ها با استفاده از 5 عدد پيچ استيل ضد زنگ نمره 5 به راحتي و با اطمينان انجام مي شود.
ارقام درجه بندي اشل‌ها از دقت بسيار بالايي برخوردارند و سطح آن‌ها حتي توسط فولاد سخت و برنده، قابل خراشيدن نيست. اسيد‌ها و نمك‌ها نيز در بدترين شرايط تأثيري در سطح اشل‌هاي توليدي اين شركت ندارند.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده سایر محصولات این شرکت به آدرس سایت شرکت www.simabtech.com مراجعه و یا درخواست اطلاعات خود را به آدرس ایمیل در پایین صفحه ارسال و یا با شماره تلفن های 4-44282103- 44288390 (021 ) تماس بگیرید.اشل - اشل - اشل - اشل - اشل - اشل
اشل - اشل - اشل - اشل - اشل - اشل
اشل - اشل - اشل - اشل - اشل - اشل

اشل

شرکت سیماب الکترونیک نام آگهی دهنده :
44282103 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
---------- لینک آگهی :
تهران -فلکه اول صادقیه خیابان شهید رحیمی پائین تر از مرتضوی پلاک 52 واحد 3 آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll