فروش دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان ها

فروش دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان ها

1396/11/11 تاریخ بروزرسانی

فروش دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان ها

شرکت زرین بر در نظر دارد جهت بهبود سلامت کودکان اقدام به فروش و اعطای نمایندگی دستگاه زردی نوزاد با مجوز رسمی از وزارت بهداشت نماید.
زردی نوزاد یکی از بیماری های شایع در بین نوزادان می باشد که عدم درمان به موقع آن عوارض جبران ناپذیری را به همراه دارد.
روش های درمان متعددی برای درمان زردی نوزادان پیشنهادا م شود. برای مثال استفاده از آووکادو، ترجبین و دیگر محصولات طب سنتی. این روش تا حدی می تواند زردی نوزاد را درمان کند ولی یک روش 100 درصد درمان زردی نمیباشد.
روش دیگر استفاده از لامپ مهتابی می باشد. این کار نیز با مضراتی همراه است. به علاوه اینکه باعث درمان زردی نوزاد نیز نمی شود.
ما در شرکت زربن بر با ارائه روش درمانی 100 درصد همواره در جهت جلب رضایت مشتریان هستیم. این روش شامل استفاده از دستگاه فتوتراپی می باشد. این دستگاه با ساطع نمودن نور با طول موج خاصی (طول موج مورد نیاز جهت درمان زردی) فقط سطح بدن نوزاد را پوشش می دهد و از تولید گرمای بیش از حد جلوگیری می نماید.
از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه کاهش طول درمان و همچنین هزینه درمان است.
شما با خرید دستگاه زردی نوزاد یک پکیج کامل شامل شورت و چشم بند ضد زردی دریافت می نمایید.
ما به نمایندگی فعال نیز در شهرستان ها می باشیم. با توجه به اینکه نمایندگی تنها به یک شرکت داده می شود لذا هر چه سریع تر اقدام نمایید می توانید شانس بیشتری در اخذ نماینگی دستگاه زردی داشته باشید. برای این کار نیازی به پیشینه شغلی و یا اطلاعات در این مورد ندارید و تنها علاقه شما کافی است. پکیج کامل دستگاه زردی به همراه ابزار تست دستگاهها و آزمایشات بالینی نیز به نمایندگی ها اعطا می شود.

فروش دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان ها

اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد نام آگهی دهنده :
02126706421 تلفن :
---------- ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll