اتوبار ایمن و مدرن در پایتخت

اتوبار ایمن و مدرن در پایتخت

1397/3/24 تاریخ بروزرسانی

اتوبار ایمن و مدرن در پایتخت

با 1871 تماس بگیرید و برای حمل بار و اثاثیه خود اعم از منزل ، اداری و انواع محموله های تجاری حجیم و نامتعارف از یکی از ایمن ترین و مدرن ترین اتوبارهای پایتخت " اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد " یاری بخواهید .
اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد با ارائه بهترین سرویس دهی در زمینه بسته بندی ، حمل و جابجایی بصورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل در خدمت هموطنان خود میباشد . این اتوبار با ارائه خدماتی کم نظیر مانند بسته بندی اثاثیه با نوین ترین روشهای بسته بندی استاندارد توسط کادر مجرب و آموزش دیده ، چیدمان اثاثیه توسط کادر خوش ذوق ، انواع ماشین های اسباب کشی نظیر وانت ، نیسان ، خاور و کامیون با رانندگانی مجرب و باسابقه ، بیمه نامه معتبر شرکت ، ثبت رزرو اسباب کشی بصورت آنلاین ، ارائه خدمات ویژه بصورت VIP و دهها سرویس دیگر یکی از باکیفیت ترین جابجایی ها را در کوتاهترین زمان ممکن با مقرون به صرفه ترین هزینه در خدمت مشتریان خود بوده و یک حمل و جابجایی ایمن و بی دغدغه را به آنان ارائه میدهد .
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دیگر خدمات قابل ارائه توسط این اتوبار در تهران همچنین استعلام قیمت کافیست با شماره های این شرکت تماس گرفته و یا به وب سایت آن مراجعه نمایید .

اتوبار ایمن و مدرن در پایتخت

اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد نام آگهی دهنده :
02122299940 - 02122299980 تلفن :
---------- ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll