حمل بار ارزان و سریع به سراسر کشور

حمل بار ارزان و سریع به سراسر کشور

1397/3/21 تاریخ بروزرسانی

حمل بار ارزان و سریع به سراسر کشور

حمل بار خود را در تهران و اقسی نقاط کشور به یکی از معتبرترین اتوبارهای پایتخت " اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد " بسپارید و در کوتاهترین زمان ممکن یک جابجایی باکیفیت و ارزان را از این تیم ناظر باشید .
این شرکت با سابقه ای درخشان و طولانی در زمینه بسته بندی ، حمل و جابجایی با استفاده از پیشرفته ترین روشهای نوین و مدرن یکی از کم نظیرترین سرویس ها را به هموطنان خود ارائه میدهد . حمل بار در این شرکت توسط کادر ورزیده و آموزش دیده انجام شده و انواع ماشین های مجهز اسباب کشی نظیر وانت ، نیسان ، خاور و کامیون با رانندگانی مجرب این پروسه را تکمیل میکنند . بیمه نامه معتبر شرکت نیز ضمانت کیفیت کار این شرکت و اعتماد شما به اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد میباشد .
اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد با فروش کلیه ملزومات ضروری جهت بسته بندی اثاثیه نظیر کارتن های مقاوم و 5 لایه در ابعاد مختلف ، بابل رپ ، استرچ رپ ، چسب های پهن و با کیفیت و.. ریسک آسیب پذیری بار شما را تا رسیدن به مقصد به صفر میرساند . خدمات بسیاری در زمینه حمل بار و اسباب کشی توسط این تیم به مشتریان ارائه میشود که جهت آگاهی از آنها و استعلام قیمت همچنین ثبت رزرو جابجایی خود کافیست با شماره های این شرکت تماس گرفته و یا به وب سایت آن مراجعه نمایید .

حمل بار ارزان و سریع به سراسر کشور

اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد نام آگهی دهنده :
02122299940 - 02122299980 تلفن :
---------- ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll