جابجایی اسباب منزل با تخصصی ترین باربری ایران

جابجایی اسباب منزل با تخصصی ترین باربری ایران

1397/3/21 تاریخ بروزرسانی

جابجایی اسباب منزل با تخصصی ترین باربری ایران

یکی از دغدغه های بزرگ اسباب کشی ، جابجایی اسباب منزل حجیم و سنگین نظیر پیانو ، گاو صندوق ، یخچال ساید ، تردمیل و امثالهم میباشد .
اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد با بهره مندی از کادر ورزیده و آموزش دیده خود کار جابجایی اسباب منزل شما را با استفاده از به روزترین روشهای حمل و جابجایی استاندارد جهانی انجام داده و با اینکار سلامت اثاثیه شما را حین اسباب کشی تضمین میکنند .
توصیه ما به شما سپردن کار اسباب کشی منزل خود به تخصصی ترین اتوبار پایتخت " اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد " است که برای اینکار کافیست با قسمت رزرواسیون شرکت تماس گرفته و ضمن بهره مندی از مشاوره رایگان این تیم از کلیه خدمات قابل ارائه توسط این شرکت نیز بهره جسته و یک اسباب کشی ایمن و آسان را با این شرکت تجربه نمایید .
اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد با مجهز بودن به انواع ماشین های مخصوص اسباب کشی ، بیمه نامه معتبر ، ارائه خدمات ویژه بصورت VIP ، فروش لوازم بسته بندی اثاثیه ، چیدمان اثاثیه ، قیمت ارزان ، کیفیت بالا و ... یکی از کم نظیرترین جابجایی ها را به شما ارائه میدهد .
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دیگر خدمات قابل ارائه توسط این اتوبار کافیست با شماره های شرکت تماس گرفته و یا به وب سایت آن مراجعه نمایید .

جابجایی اسباب منزل با تخصصی ترین باربری ایران

اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد نام آگهی دهنده :
02122299940 - 02122299980 تلفن :
---------- ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll