استحصال سنگ مرمریت توسط سنگبری گلدستون

استحصال سنگ مرمریت توسط سنگبری گلدستون

1397/1/1 تاریخ بروزرسانی

استحصال سنگ مرمریت توسط سنگبری گلدستون

کشور ایران دارای تنوع بالای از انواع سنگ مرمریت میباشد که سنگبری معتبر و مدرن گلدستون با مجهز بودن به پیشرفته ترین و کمیاب ترین دستگاههای سنگبری کار استخراج آنها را از سراسر کشور انجام میدهد.
سنگ مرمر با روشهای مختلفی از زمین استخراج میشود که برخی از آنها عبارتند از استخراج با چال موازی، استخراج با ماشین سنگ بر، استخراج با سیم برش الماسه، استخراج با سیم برش فولادی، استخراج با مواد شیمیایی انبساطی، استخراج با حرارت و... اما در سنگبری گلدستون برای پایین آوردن هزینه و پایین نیامدن کیفیت قواره سنگ این کار توسط دستگاههای کمیاب سنگبری انجام میشود.
سنگ مرمریت نوعی سنگ آهکی رسوبی است که بر حسب اینکه سنگ مادر طی زمانهای طولانی تا چه حد تحت فشار و حرارت قرار گرفته باشد به سه دسته سنگ چینی، کریستال و سنگ ابری تقسیم میشود. سنگ مرمریت به دلیل استحکام و مقاومت بالا در برابر فرسایش و آتش، سطح شفاف و صیقلی آینه ای و زیبایی و تنوع رنگ یکی از جمله سنگهای ارزشمندی است که انواع مختلف آن در ایران از معادنی در استانهای اصفهان، فارس، لرستان، مرکزی، خراسان و آذربایجان شرقی و غربی استخراج میشود.
از این سنگ برای نمای داخلی ساختمان استفاده میشود. برای سفارش سنگ مرمریت به سنگبری گلدستون کافیست با شماره های این سنگبری تماس گرفته یا به وب سایت آن مراجعه نمایید.

استحصال سنگ مرمریت توسط سنگبری گلدستون

صنایع سنگ گلدستون نام آگهی دهنده :
09131888944 تلفن :
---------- ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll