فروش سنگ امپرادور اسپانیا در سنگبری گلدستون

فروش سنگ امپرادور اسپانیا در سنگبری گلدستون

1397/1/1 تاریخ بروزرسانی

فروش سنگ امپرادور اسپانیا در سنگبری گلدستون

اگر در جستجوی سنگی زیبا، منحصربفرد و خیره کننده هستید پیشنهاد ما به شما "سنگ امپرادور اسپانیا" میباشد.
سنگ امپرادور اسپانیا یکی از دهها نوع سنگ خارجی زیبا و استثنائی است که توسط سنگبری معتبر و مدرن گلدستون وارد کشور میشود. این سنگ زیبا و گرانقیمت از معادن کشور اسپانیا استخراج اما به سبب قیمت پایین فرآوری در کشور چین فرایند فرآوری بر روی آن در چین انجام شده و از آنجا خریداری و وارد کشور میشود. واردات سنگ امپرادور اسپانیا بصورت اسلب یعنی در عرضهای بالا بوده که توسط دستگاههای دقیق برش موجود در سنگبری گلدستون به سایزهای دلخواه مشتریان بریده و در اختیار آنان قرار میگیرد.
قیمت بسیار بالای سنگ امپرادور اسپانیا اجازه کار با این سنگ در پروژه های ساختمانی معمولی را امکان پذیر نمیسازد. دکوراتورها و طراحان داخلی ساختمان گرایش خاصی به استفاده از این سنگ در پروژه های ساختمانی لوکس خود دارند.
سنگبری گلدستون علاوه بر سنگ مرمریت امپرادور اسپانیا واردات برخی دیگر از سنگهای خارجی نظیر سنگ مرمریت امپرادور ترکیه، سنگ مرمریت امپرادور دارک ترکیه، سنگ مرمریت مارمارا، سنگ مرمریت کاپوچینو، سنگ مرمریت لته و... را نیز در دستور کاری خود داشته که کلیه سنگهای وارداتی مطابق با نوین ترین روشهای حمل و نقل وارد کشور میشوند.
برای سفارش سنگ امپرادور اسپانیا به سنگبری گلدستون کافیست با شماره های این سنگبری تماس گرفته و یا به وب سایت آن مراجعه نمایید .

فروش سنگ امپرادور اسپانیا در سنگبری گلدستون

صنایع سنگ گلدستون نام آگهی دهنده :
09131888944 تلفن :
---------- ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll