کپسولهای اسپرماکس

کپسولهای اسپرماکس

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

کپسولهای اسپرماکس

کپسولهای اسپرماکس را میتوان در طول ده سال گذشته بهترین محصولات موجود در جهان نامید که با توجه به گیاهی بودن برای بهبود لذت ارگاسم ورضایت مندی طرفین از مقاربت دانست.

در فرمول و ترکیبات اسپرماکس ٥٣٠ میلی گرم از بهترین نوع ماکا و ٤٠٠ میلی گرم ال-کارنیتین خالص و مقادیر بالایی از آرژنین و اپی مدیوم, تریبولوس موجود است که در فرمول نهایی آن70 میلی گرم سودیش پولن اضافه شده است.
اسپرماکس با ١٧ ماده طبیعی و خالص که از عصاره گیاهان, ویتامینها و مواد معدنی تهیه شده یکی از بهترین مکمل های بهبود وضعیت ارگاسم می باشد که تحول شگرفی در زندگی زناشویی شما بوجود می آورد
از تٱثیرات اسپرماکس(اسپرمکس) بر شخص را میتوان:افزایش قدرت و کیفیت ارکاسم،حجم منی بهبود عملکرد غدد جنسی و جلوگیری از انزال زودرس را نام برد.
برای دریافت اطلاعات کاملتر وتاریخچه تولید ان میتوانید از امکانات و اطلاعات ذیل استفاده نمایید.
http://magnarx2011.blogfa.com/
http://spermax2010.mihanblog.com
http://magnarx2012.mihanblog.com
http://spermax.blogfa.com

داروهای مگنا ار ایکس ,مگنا ار ایکستری,سمنکس,اسپرمکس,روکومکس و تابکس فقط اصل موجود است پاینترین قیمت را از ما دریافت خواهید کرد .در ضمن در نظر داشته باشید که داروی دیگری برای شما ارسال نگردد.زیرا بعضی از سیستمهای ارسال با قیمت ارزانتر مشتری را ترقیب به خرید میکنند وداروی غیر موثری مثل ویگارکس (ویگارکس پلاس) ارسال میکنند.برای دریافت ومشاوره محصول مورد نظر خود با شماره 09109201409 تماس بگیرید.

کپسولهای اسپرماکس

فراهانی نام آگهی دهنده :
09109201409 تلفن :
---------- ایمیل :
http://magnarx2012.mihanblog.com لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll