مایع سفید کننده و جرم گیر سطوح سرامیکی بدون بو و بخار

مایع سفید کننده و جرم گیر سطوح سرامیکی بدون بو و بخار

1394/2/19 تاریخ بروزرسانی

مایع سفید کننده و جرم گیر سطوح سرامیکی بدون بو و بخار

معرفي جرم گير و ضد عفوني كننده :مزيت محلول پاک کننده سطوح whitening اين است که علاوه بر قدرت تمییز کنندگی ، جرم بری بالا و ضدعفوني کنندگی به واسطه عدم آزاد کردن بخارات سمی و آزار دهنده ،هیچگونه آسیبی به مخاط تنفسی، ریه و چشمها وارد نخواهد شد. البته بايد توجه داشت که این محلول ، ناپايدار است و در مجاورت نور و گرما ، يون -ClO تجزيه شده، اکسيژن آزاد مي‌کند و در نتيجه از شدت عمل آن کاسته مي‌شود. لذا بايد آن را در ظروف مات و نيز دور از گرما نگهداري کرد.
می توان بعنوان يک ضد عفوني کننده و ماده دفع بو درشركت هاي لبنيات ، مخازن آب ، دفع فاضلاب‌ها و براي اهداف خانگي از قبيل ضد عفوني کردن لگن‌ها و وان حمام ، لباس‌ها ، آشپزخانه و... مناسب است و نيز از آن ، در ضد عفوني کردن آزمايشگاههايي که در معرض ويروس هپاتيت هستند (مثل همودياليز) و اماکن تهيه و توزيع مواد غذايي استفاده نمود.
همچنين از محلول رقيق‌تر آن در شستشوي زخم‌هاي آلوده که باز تازه نباشند، استفاده مي‌شود. در طول جنگ جهاني اول ، در معالجه زخم‌ها بعنوان محلول ضد عفوني کننده و التيام‌بخش مورد استفاده قرار گرفته بود. استفاده از whitening در لباسشويي و براي ضد عفوني کردن لباس‌ها توصيه مي‌شود.
حتي خود لباسشويي را هم مي‌توانید با whitening و آب داغ ضد عفوني کنيد. بدين ترتيب که مقداري whitening را درون لباسشويي ريخته و بگذاريد تا با آب داغ (بدون لباس) ده دقيقه کار کند.
whiteningبراي پاک کردن لکه‌هاي کپک ، خون ، قهوه ، تنباکو ، آب ميوه و بسياري ديگر از لکه‌ها مناسب است. براي از بين بردن اين لکه‌ها ، يک قاشق whitening را در يک ليوان آب بريزيد و به کمک قطره چکان روي لکه بريزيد.
whitening بعنوان سفيد کننده براي پنبه ، کتان ، چتائي ، ابريشم مصنوعي ، خمير کاغذ و مرکبات مفيد است .
کاربردها:

• مصارف سفید کننده خانگی
• گندزدایی (از بین بردن باکتری ها، قارچ ها، کپک ها، هاگ ها و برخی ویروسها(
• گندزدایی از چاه های آب
• گندزدایی محیط های بیمارستانی
• کنترل رشد جلبک ها و برخی صدف ها
• گندزدایی آب استخرها
• اضافه کردن به فاضلاب و هرز آب ها بمنظور کاهش وکنترل بوی نامطبوع
شماره تماس سفارش محصول:09387621573 حسن زاده


مایع سفید کننده و جرم گیر سطوح سرامیکی بدون بو و بخار

مایع سفید کننده و جرم گیر سطوح سرامیکی بدون بو و بخار

حسن زاده نام آگهی دهنده :
09387621573 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
HTTP://FANAVARIBARTAR.sitearia.ir لینک آگهی :
میدان صنایع- پردیس شرکت های دانش بنیان- شرکت فناوری برتر آدرس :
1200 ریال قیمت :

loader

Scroll