سریال پایتخت 3

سریال پایتخت 3

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

سریال پایتخت 3

در خلاصه داستان سری سوم «پایتخت» آمده در شب عروسی ارسطو، حادثه ای روی می دهد که باعث می‌شود نقی که از چند ماه قبل بیکار است، پریشان و افسرده شود. او با تشویق خانواده به ورزش کشتی که در جوانی به آن مشغول بوده روی می آورد و پا در مسابقات کشتی پیشکسوتان می گذارد، اما ماجرایی در خلال کشتی پیش می آید که نقی و خانواده اش را وارد ماجراهایی تازه تر می‌کند و …

علیرضا خمسه ، محسن تنابنده، احمد مهرانفر و ریما رامین‌فر بازیگران اصلی این سریال درباره خانواده نقی معمولی هستند سری اول درباره مهاجرت این خانواده از شمال کشور منطقه علی آباد به تهران برای ادامه تحصیل هما و اتفاقات فراوانی بود که منجر به بازگشت این خانواده به زادگاهشان شد. سری دوم نیز به گنبد و گلدسته سازی از حرفه‌های مطرح شمالی‌ها می‌پرداخت و این خانواده گلدسته‌ای را از شمال به جنوب کشور رساندند و اتفاقات طول این سفر، ماجراهای اصلی سری دوم را تشکیل داد.


فیلمنامه سریال پایتخت 3 به سرپرستی محسن تنابنده نوشته می شود و بازیگران آن عبارتند از : علیرضا خمسه، محسن تنابنده، ریما رامین فر، هدایت هاشمی،نیکا و سارا فرقانی اصل و (بازیگران مهمان)، احمد مهرانفر، نسرین نصرتی، مهران احمدی و هومن حاجی عبداللهی هستند.سریال «پایتخت3» مجموعه نوروزی شبکه اول سیما به کارگردانی سیروس مقدم و به تهیه‌کنندگی الهام غفوری برای نوروز 93 ساخته شد .


فرمت فیلم ها : MKV

تعداد قسمت ها : 13 (کامل)


قیمت :: 9,500 تومان

فروشگاه خرید سریال :: http://niaz.alborzshop.biz

سریال پایتخت 3

متین نام آگهی دهنده :
---------- تلفن :
AddresEmail ایمیل :
http://niaz.alborzshop.biz لینک آگهی :
http://niaz.alborzshop.biz آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll