برترین درمان تصلب شرایین کرونر قلب

برترین درمان تصلب شرایین کرونر قلب

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

برترین درمان تصلب شرایین کرونر قلب

Strauss Heartdrops® قطره قلب گیاهی استراس
دارای گواهینامه کنترل کیفیت GMP کانادا و تأییدیه از وزارت بهداشت کانادا NPN ( بالاترین مرتبه لایسنس برای دارو و مکمل در دنیا ) NPN:80030089 Canadian NHP Site License #300131

گیاهان ارگانیک به کار رفته در یک آزمایشگاه با روش های خاص ترکیب شده اند این گیاهان دارای بالاترین کیفیت غذایی هستند ، عصاره های گیاهی به کار رفته خیلی سریع اثر گذار هستند به گونه ای که آن ها فوراً وارد جریان خون می شوند بدون اینکه ابتدا هضم شوند این خیلی مهم است به ویژه اگر سیستم گوارش به خوبی کار نکند این ترکیب گیاهی مایع ، عبور مواد مغذی هضم شده از دستگاه گوارش به داخل سیستم گردش خون را تقویت می کند .
مزایای قطره استراس :
1-قطره گیاهی قلب استراس به عنوان یک پاک کننده قوی عمل می کند برای اینکه گرفتگی عروق را پاکسازی کند و همچین مانع تشکیل پلاک و رسوبات داخل دیواره عروق می شود خیلی از افراد به عنوان پیشگیری از این قطره معجزه آسا در دنیا استفاده می کنند.
2- سطح کلسترول بد ، تریگلیسیرید و فشار خون را کاهش می دهد و باعث افزایش کلسترول خوب می شود .
گردش خون را در بدن افزایش می دهد و سم های موجود در خون را از بین می برد ، از سکته های قلبی ناگهانی جلوگیری می کند .
علائم بیماری قلبی ( درد یا ناراحتی در قفسه سینه ، تنگی نفس ، استرس ، ورم پا و سردی دست و پا ) را به تدریج از بین می برد.
این قطره باعث تنظیم ضربان قلب و تقویت عضلات قلب می گردد.
قطره قلبی استروس فوق العاده انرژی زا است به گونه ای که خیلی از ورزشکاران المپیک در آمریکا و کانادا به عنوان مکمل از آن بهره می برند .
استراس اکیداً به کسانی که هرگونه جراحی قلبی به ویژه عمل بای پس انجام داده اند توصیه می شود که دلیل آن این است که بافت زخمی در عروق بر اثر جراحی ایجاد می شود و این بافت زخم باعث تسهیل و سرعت بخشیدن چربی و پلاک در دیواره عروق می شود قطره قلبی استراس قادر است در یک دوره درمان این بافت زخم را از بین ببرد.
عناصر گیاهی به کار رفته :
Extract of Garlic (bulb), Water, Extract of: Hawthorn Berry, Hawthorn Leaf, Mistletoe Leaf and Stem,
Cayenne, Pepper, Bilberry Leaf, Motherwort (aerial), White Willow Bark
Aged Garlic Oil عصاره سیر سالخورده :
فشار خون را کاهش می دهد سیستم گردش خون را بهبود می بخشد ، در درمان بیماری های قلبی و مشکلات توزيع خون وسيستم بازيابي در يک اندام یاری می کند ، از بدن سم زدایی می کند و دستگاه ایمنی بدن را در مقابل عفونت ها تقویت می کند.
،درخت کويچ یا کیالک Hawthorn :
کار اصلی این گیاه ارزشمند گشاد کردن رگ های کرونر است. سطح چربی خون را کاهش می دهد و باعث تقویت ماهیچه قلب می شود و برای بیماری های کم خونی ، قلب و عروق و سیستم گردش خون ، کلسترول بالا و ایمنی پایین بدن بسیار مفید است.
Cayenne گرد فلفل قرمز

سیستم گردش خون را بهبود می بخشد ، گوارش و هضم غذا را یاری می کند ، دهنه معده را بازسازی می کند ، به عنوان یک کاتالیزور برای دیگر گیاهان فعالیت می کند . فلفل قرمز بسیار برای سلامتی قلب ، کلیه ، ریه ، لوزالمعده ، طهال و معده مفید می باشد ، یک محرک عالی است و به کاهش سطح کلسترول بد کمک می کند .
Mistletoe دارواش اروپایی
کج خلقی را کاهش می دهد و برای اعصاب بسیار مفید است ، باعث تقویت ضربان قلب می شود و تعادل ضربان آهسته را تنظیم می کند به عنوان کاهنده فشار خون عمل می کند و از این گیاه به عنوان رگ گشا استفاده می شود
تمامی فرمول های محصولات کمپانی گیاهی اشتراوس منحصر به فرد و انحصاری است و هیچ گونه نمونه مشابه وجود ندارد .

شرکت دینادارو به شماره ی ثبت : ۳۶۰۰۷۲ تنها نماینده انحصاری محصولات شرکت استراس کانادا در ایران

آدرس شرکت : تهران ، میدان فردوسی ، خیابان پارس ، خیابان جهانگیر ، ساختمان یاس غربی ، واحد 5 غربی

برای دریافت دارو لطفا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید :

66704913 – 021 ( ۹ صبح تا 17 بعد از ظهر ) جهت مشاوره پزشکی می توانید با شماره 09194166007 ( ۸ صبح إلی ۲۳ ) آقای وحید هاشمی تماس حاصل نمایید.

اطلاعات بیشتر و دیدن فیلم های تبلیغاتی :
www.s-hd.blogfa.com
www.dinadarou.com

وب سایت شرکت سازنده :
www.StraussHerbCo.com
www.StraussHeartDrops.com

برترین درمان تصلب شرایین کرونر قلب

دینادارو نام آگهی دهنده :
02166704913 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
www.s-hd.blogfa.com لینک آگهی :
تهران ، میدان فردوسی ، خیابان پارس ، خیابان جهانگیر ، ساختمان یاس غربی واحد 5 آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll