واردات قطعات الکترونیکی و مخابرات خاص

واردات قطعات الکترونیکی و مخابرات خاص

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

واردات قطعات الکترونیکی و مخابرات خاص

گروه بازرگانی رسپینا
www.RaspinaCo.com

با هدف ارائه خدماتی متفاوت در زمینه تامین قطعات الکترونیک و با جمع آوری نیروهای متخصص و دارای تجربه چندین ساله در این زمینه شکل گرفت.
در این مجموعه سعی شده تا تمامی نیازهای مشتریان این صنعت بدون ترک میز کارشان تامین شود و در وقت و حتی هزینه های آنان نیز صرفه جویی گردد.

* بازار داخلی قطعات الکترونیک در مشت ماست !
گروه بازرگانی رسپینا با بررسی نیازهای مشتریان خود یکی از تمرکزهای خود را بر پوشش دادن کامل بازار داخلی در زمینه قطعات و تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی قرار داده است.
بسیاری از شرکت ها با فرستان مامور خرید خود به مراکز الکترونیکی تهران همچون خیابان جمهوری سعی بر تامین نیازهای خود دارند. گروه ما ما داشتن منابع داخلی قوی و حجم بالای معاملات با آنها و همچنین شناسایی تمامی تامین کنندگان داخلی معتبر توانسته است بازار داخلی را به خوبی پوشش دهد. پس اگر بدنبال تهیه قطعه و یا دستگاهی از بازار داخلی میباشید و میخواهید بدون صرف وقت و هزینه آن را در محل کار خود دریافت کنید ، به گروه مشتریان ما بپوندید.

* محدودیتی در خرید قطعات نظامی و تحریمی نداریم !
گروه ما دارای منابع و واسطه های قوی و معتبر در چین و اروپا و آمریکاست و هم اکنون میتوانیم خرید اکثر قطعات را از کشور های مختلف و بخصوص تولید کنندگان آمریکایی تضمین کنیم.
در رزومه کاری ما واردات المان های راداری همچون مگنترون از کمپانی EEV انگلستان و همچنین JRC ژاپن و همچنین ترانسفورمر پالس از کمپانی Furuno ژاپن ، کلیه قطعات با گرید نظامی از کمپانی TriQuint و Xilinx ، کلیه دستگاه های اندازه گیری از کمپانی های معتبری مانند Agilent و HP ، قرار دارد.
کلیه قطعات حساس در گرید نظامی تنها به مصرف کننده نهایی یا همان End User فروخته میشوند و گروه ما با داشته واسطه هایی که سالها تجربه این کار را دارند خرید شما را تضمین می کند.

* خرید از تامین کنندگان برتر جهان حق شماست !
بسیاری از مشتریان ما بدلیل حساس بودن پروژه های خود نمی خواهند هیچ ریسکی را بپذیرند و تمایل به خرید مستقیم قطعات از تامین کنندگان معتبر را دارند. گروه ما چنین امکانی را با خدماتی بینظیر فراهم کرده است.
هم اکنون شما میتوانید از کلیه تامین کنندگان برتر جهان در زمینه قطعات الکترونیک همچون Avnet ، Digikey ، Farnell ، RS ، Mouser و ... با خیال راحت خرید کنید و قطعات موجود در انبار آنان را در کمتر از 2 هفته دریافت کنید. هزینه این خدمات بسیار کم است و در این زمینه میتوانیم ادعا کنیم که بی رغیب هستیم.

* دیگر ساخت PCB های چند لایه ارزان و با کیفیت رویا نیست!
تولید بردهای مدارچاپی چند لایه با مواد خاص در داخل ایران به خوبی انجام نمی شود و در صورت انجام نیز زمان و هزینه بالایی دارد ، لذا ما برای رفع نیاز مشتریان خود اقدام به بستن قرارداد با یکی از بزرگترین شرکت های تولید بردهای مدارچاپی در تایوان کرده ایم. این شرکت قادر به تولید بردها از دو تا چهل لایه می باشد و هرگونه متریال خاص را نیز تهیه میکند و از همه مهمتر قیمت این خدمات بسیار پایین است و زمان نیز تنها 10 تا 15 روز از زمان تائید فایل می باشد.

*********************************
از اقلام قابل ارائه می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
- آی سی ، دیود ، ترانزیستور و ... ، شرکتهای :
AD(Analog Devices) , Texas Instruments , ATMEL , …
- کانکتور ، سوکت و سایر اتصالات در گریدهای مختلف
- رله
- مبدلهای DC به DC
- سیم و کابل ، شیلد ، وارنیش و ... با جنسها و گریدهای مختلف
- انواع سوئیچ و میکروسوئیچ و ...
- انواع سنسور دما ، سنسور نوری ، سنسور مغناطیسی ، سنسور رباتیک و ...
- لودسل در تیپهای مختلف
- کابلها و اتصالات و قطعات مخابراتی (RF)
- مقاومت و خازن و فیوز و سایر اقلام الکترونیکی و مخابراتی
- انواع ابزار الکترونیکی مانند هویه ، ولر ، منبع تغذیه (ترانسی و سوئیچینگ) ، سیم چین ، دم باریک ، انبردست ، سیم لخت کن و ...
- انواع دستگاههای اندازه گیری الکترونیکی و مخابراتی

*******************************
گروه بازرگانی رسپینا
www.RaspinaCo.com

88897547

واردات قطعات الکترونیکی و مخابرات خاص

جعفری نام آگهی دهنده :
09125866498 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
www.RaspinaCo.com لینک آگهی :
خیابان ولیعصر- بالاتر از زرتشت - کوچه نوربخش آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll