مجموعه کامل حیات وحش BBC

مجموعه کامل حیات وحش BBC

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

مجموعه کامل حیات وحش BBC

www.docshop.ir

پکیج جامع مستند حیات وحش بی بی سی
کاملترین و منحصر بفرد ترین پکیج فیلم مستند حیات وحش موجود در دنیا ؛ بدون شک مجموعه ارائه شده توسط شبکه تلوزیونی بی بی سی می باشد . این مجموعه از چند نظر “بهترین” در نوع خود است . اول کامل و جامع بودن آن ؛ به طوریکه با تماشای این مجموعه ؛ با حیات وحش تمام دنیا و تمامی قاره ها آشنا می شوید و هیچ جایی از این کره خاکی جا نیافتاده است ! دوم کیفیت فوق العاده بالا و منحصر به فرد آن است که لذت تماشای یک فیلم مستند را دو چندان می کند . و سوم نحوه ارائه مطالب و شیوه روایی دلنشین مجموعه است ؛ به طوری که در طول تماشای مجموعه ؛ از اطلاعات ارائه شده توسط گوینده ؛ نهایت استفاده را می برید.

www.docshop.ir
۱۶ دی وی دی / ۱۶۵۰۰ تومان


شبکه تلوزیونی بی بی سی ؛ اینبار دست به ساخت بزرگترین مجموعه حیات وحش جهان تا کنون زده است و مجموعه منحصر بفرد ۱۶ قسمتی از حیات وحش تمامی جهان را ؛ از آفریقا و آمازون استرالیا گرفته تا آسیا و… به بازار ارائه کرده است .

کیفیت و نحوه فیلمبرداری این مجموعه به قدری جذاب می باشد که احساس می کنید واقعا در کنار محل فیلمبرداری قرار گرفته اید!

صحنه های بسیار زیبا و بکری از شکار ؛ کمین حیوانات ؛ رازهای طبیعت و مکان هایی در دل کوهها و جنگل ها که به نظر می رسد رسیدن به آن غیر ممکن باشد !

این مجموعه واقعا یک شاهکار حیرت انگیز در زمینه مسایل مختلف حیات وحش است .این مجموعه در شانزده دی وی دی و هر هر دی وی دی درباره موضوعی خاص از این جهان خاکی بحث میکند اکثر شما برنامه های مختلف راز بقا یا حیات وحش را در تلویزیون دیده اید و با این سری برنامه ها آشنایی دارید ولی فرق بزرگی که این محصول ما با محصولات مشابه سایتهای دیگر دارد در کیفیت آن نهفته است. این مجموعه بینظیر درباره زندگی حیوانات ,حیات وحش ,اقیانوسها ,زمینهای سبز ,صحرا و بیابانها, غارها, آبهای آزاد, کشور استرالیا , سرزمینهای قطبی ,جنگلها ,کوه ها, دریاها و مطالب بسیار زیادی به شکل ویژه با استفاده از دوربینهای فوق حرفه ای و تصاویر حیرت انگیزی میباشد که تنها با دیدن آن و میخکوب شدن جلوی این تصاویر و غرق شدن در عظمت مخلوقات خداوند پی به عظمت این مجموعه بینظیر خواهید برد .

همانطور که گفته شد ؛ این مجموعه به حیات وحش و اقلیم سراسر جهان نگاهی داشته است . در زیر فهرستی از مکان هایی که با اقلیم و دنیای وحش آنجا آشنا خواهید شد ؛ آمده است :


۱- حیات وحش آمریکای جنوبی

۲- حیات وحش آمریکای شمالی


۳- حیات وحش استرالیا

۴- حیات وحش آمازون

۵- حیات وحش آفریقا

۶- حیات وحش دریا ها ؛ اوقیانوس ها و موجود آبزی


۱۶ دی وی دی / ۱۶۵۰۰ تومان
www.docshop.ir

۷- حیات وحش گربه سانان


۸- حیات وحش پرندگان


۹- حیات وحش گیاهان


۱۰ – حیات وحش سوسمار ها

۱۱- حیات وحش آسیا


۱۲- حیات وحش و گونه های جانوری جزایز گوناگون

www.docshop.ir


۱۶ دی وی دی / ۱۶۵۰۰ تومان

۱۳- حیات وحش قطب شمال و جنوب

۱۴- حیات وحش مارها

۱۵- بررسی شکار و تامین غذا بین حیوانات گوناگون


۶- بررسی جفت گیری بین حیوانات گوناگون

۱۷- و هر چیز دیگری که بخواهید ..

www.docshop.ir

16 دی وی دی / ۱۶۵۰۰ تومان

پیشنهاد میکنیم حتما این مجموعه کمیاب را تهیه کنید و از دیدن آن در اوقات فراغت لذت ببرید ضمن اینکه این مجموعه یک مجموعه باارزش برای عزیزانیست که قصد تحقیق در این موضوعات را دارند و یا اینکه بخاطر علاقه بدنبال این سری از کارها هستند. فارغ از هرگونه تبلیغات این محصول بینظیر را به تمام عزیزان پیشنهاد میکنیم .علاقمند به هر سبک فیلم یا سریالی هستید یا به هر چیز دیگری علاقه دارید این مستند عظیم و کامل را ببینید و لذت ببرید
www.docshop.ir

مجموعه کامل حیات وحش BBC

م.ر.اسلامی نام آگهی دهنده :
44701355 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
http://www.docshop.ir لینک آگهی :
خ کوهک-خ نسیم-پلاک14 آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll