Gmate جدید دو سیم کارت کننده آیفون و آندروید

Gmate جدید دو سیم کارت کننده آیفون و آندروید

1394/5/13 تاریخ بروزرسانی

Gmate جدید دو سیم کارت کننده آیفون و آندروید

دستگاه جی میت پلاس +Gmate جدیدترین تکنولوژی برای دو سیم کارت کردن گوشی موبایل ( دو سیم کارت بطور همزمان فعال) این دستگاه با تمام گوشی های آیفون و اندروید مانند سامسونگ ، سونی اریکسون و ... سازگار است و تمام امکانات سیم کارت دوم را مانند مکالمه ، پیام کوتاه ، اینترنت و دفتر تلفن را فعال می کند. همچنین می توان برای اضافه کردن سیم کارت به آی پاد تاچ iPod Touch ، آی پد iPad و یا هر تبلت دیگری بدون نیاز به پیل یا کیت مورد استفاده قرار بگیرد. با جی میت پلاس +Gmate به راحتی می توان با آی پاد تاچ صحبت کرد و با کمترین هزینه از تمام امکانات گوشی آیفون استفاده کرد. همینطور گوشی های آیفونی که لاک هستند با جی میت می توانند بدون آنلاک کردن از سیم کارت استفاده کنند و با آن صحبت کنند.
دستگاه +Gmate مدل جدید دستگاه Gmate می باشد و به نسبت مدل قدیمی کیفیت آن بهتر ، ظاهر دستگاه زیباتر ، باطری بهتر و قابل تعویض و دارای لرزاننده نیز می باشد. اندازه جی میت پلاس +Gmate بسیار کوچک است سایز دستگاه تقریبا کوچک تر از یک کارت ویزیت معمولی می باشد به ضخامت تقریبا یک سانتی متر و وزن 48 گرم لذا حمل آن بسیار راحت می باشد.
شرکت ویستا تکنولوژی نمایندگی انحصاری و قانونی Gmate (شرکت اسکای روم هنگ کنک) در ایران می باشد. ویستا تکنولوژی در وب سایت شرکت تولید کننده www.skyroam.com بعنوان نمایندگی انحصاری در ایران معرفی شده است. لذا تنها گارانتی ویستا تکنولوژی برای دستگاه Gmate معتبر می باشد و خدمات پس از فروش را ارائه می نماید. توجه داشته باشید گارانتی فقط شامل دستگاه های دارای برچسب فارسی با لوگو و هلوگرام شرکت ویستا تکنولوژی با شماره سریال معتبر می شود. برای کسب اطلاعات دقیق از وب سایت www.skyroam.ir دیدن نمایید.
قیمت و شرایط مناسب برای فروشندگان موبایل. در سراسر ایران نماینده فروش می پذیریم.

Gmate جدید دو سیم کارت کننده آیفون و آندروید

ویستا تکنولوژی نام آگهی دهنده :
---------- تلفن :
---------- ایمیل :
www.skyroam.ir لینک آگهی :
استان تهران - تهران - گوشی موبایل و لوازم جانبی در تهران آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll