نرم افزار بایگانی اسناد یگانه

نرم افزار بایگانی اسناد یگانه

1396/12/14 تاریخ بروزرسانی

نرم افزار بایگانی اسناد یگانه

با توجه به روند رو به رشد صندوق هاي قرض الحسنه و توسعه سريع هر يک از آنها لزوم استفاده از يک سيستم مکانيزه جهت سهولت و مديريت کارآمد توسط مديران صندوق احساس مي شد، از اين رو شرکت نرم افزاري يگانه خود را موظف ديد با توجه به نياز صندوق هاي قرض الحسنه و بالا بردن سطح کيفي IT در آنها، اقدام به توليد محصولي جديد به نام صندوق قرض الحسنه يگانه بنمايد.
اين محصول شرکت يکي از نرم افزار هاي پر طرف دار مي باشد که با عرضه در نمايندگي هاي فروش با استقبال بسيار خوبي مواجه شد. در حال حاضر بسياري از شرکت هاي خصوصي و صندوق هاي کوچک و بزرگ از اين نرم افزار توانا استفاده مي کنند .
از مهم ترين مزاياي اين نرم افزار که موجب مي شود شما اين محصول را در صندوق خود استفاده کنيد سهولت کاربري و عدم وابستگي به شرکت مي باشد، در اين نرم افزار شما مي توانيد از زمان ثبت نام اعضاء تا اعطاي وام بر تمام حساب ها مديريت کنيد، يکي ديگر از مزايا سيستم پارامتريک بودن تمام گزينه هاي نرم افزار مي باشد .
در نسخه جديد که براي ارائه در سال 1390 آماده گرديده است برخي امکانات حسابداري براي گزارشگيري مالي و تفکيک جزئيات حسابها به آن اضافه گرديده است. اين نکته قابل توجه است که بيش از 90 درصد امکانات جديد اضافه شده بر اساس درخواست و ايده هاي مشتريان در طي سالهاي گذشته بوده است که در زير آورده شده است
برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با این نرم افزار به سایت www.yeganehsoft.irمراجعه نمایید
برای سفارش با واحد فروش شرکت یگانه 22469490-22466748 تماس بگیرید
خیابان طالقانی _نرسیده به سه راه طالقانی _نبش کوچه جهان پلاک35 واحد1

نرم افزار بایگانی اسناد یگانه

شرکت فناوری اطلاعات یگانه نام آگهی دهنده :
02122469490 تلفن :
---------- ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll