کفی مغناطیسی ماساژ دهنده پا به پا

کفی مغناطیسی ماساژ دهنده پا به پا

1394/5/13 تاریخ بروزرسانی

کفی مغناطیسی ماساژ دهنده پا به پا

تولیدکننده کفی مغناطیسی ماساژدهنده پا به پا مربوط به تجهیزات پزشکی و تولید قطعات پلاستیکی

بر اساس تحقیقات و مطالعات انجام شده رابطه ویژه ای بین کف پا و اعضا مختلف بدن وجود دارد که با ایجاد فشار و جذب انرژی صحیح در نقاط خاص می توان بر اعضای مرتبط تاثیر بسزای ایجاد کرد .
در این راستا استفاده از کفی کفش ماساژ دهنده مغناطیسی پا به پا ، با توجه به بر جستگی ها و فرو رفتگی های اختصاصی و تعبیه آهن ربای دائمی در نقاط خاصی از کفی که سبب توزیع متعادل و صحیح انرژی در کف پا ها و متعاقبا" در نقاط مرتبط کل بدن خواهد شد . علاوه بر ماساژ روی نقاط مهم انعکاسی در کف پا توسط کفی طبی ماساژ دهنده مغناطیسی پا به پا ،
وجود آهن ربا های دائمی متعدد با گوس سطحی مجاز ، جهت تاثیر گذاری بر روی سرعت گردش خون در هنگام ایستادن و لذت بردن در پیاده روی های طولانی ، از ویژگیهای منحصر به فرد و مهم این کفی مغناطیسی می باشد . لذا با توجه بر فراوانی کفی و وجود انواع مختلف از نظر مواد تشکیل دهنده ، ویژگی این وسیله ، وجود میدان مغناطیسی مناسب ، دائم و تایید شده در نقاط خاص کفی که در تماس با کف پا قرار می گیرد می باشد . همچنین کفی ماساژ دهنده پا به پا قابلیت تنظیم بر اساس اندازه کف پای فرد نیز دارد .در ساخت این کفی برای جلوگیری از بوی نامطبوع از موادی استفاده شده که سبب داشتن قابلیت شستشو با آب و صابون ، دوام طولانی و ایجاد محیط سالم و بهداشتی در کفش می شود .

نحوه عملکرد مغناطیس در کفی ماساژ دهنده مغناطیسی پا به پا :
در این راستا تحقیقات و مطالعات ارتباط ویژه ای بین تحریک مغناطیسی کف پا و عملکرد اعضای مختلف بدن را نشان داده است ، به طوری که با توزیع متعادل و صحیح انرژی مغناطیسی در نفاط خاصی از کف پا می توان باعث تاثیر گذاری بر اعضای مرتبط با آن در کل بدن شد . به هر حال امروزه استفاده از مغناطیس به عنوان یک روش مکمل و بدون زیان مورد استفاده قرار می گیرد .
از ویژگیهای کفی ماساژ دهنده مغناطیسی پا به پا که سبب برتری محسوس آن نسبت به محصولات و کفی های مشابه شده است می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

ویژگی های کفی ماساژ دهنده مغناطیسی پا به پا
1. ماساژ کف پا و جلوگیری از درد و خستگی
2. لذت در پیاده رویهای طولانی به دلیل وجود سطح دندانه دار و توزیع متعادل و صحیح وزن بدن
3. ایجاد اثرات ماساژی در نقاطی که آهنربا قرار دارد
4. وزن کم و انعطاف پذیری زیاد و قابلیت استفاده در کفشهای مختلف با سایزهای متفاوت و سنین مختلف .
5. دوام طولانی ، قابلیت شستوشو با آب صابون ، جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع با تهویه مناسب به دلیل وجود منافذ مخصوص برای گردش هوا کاهش گرما .

کفی مغناطیسی ماساژ دهنده پا به پا

کفی مغناطیسی نام آگهی دهنده :
---------- تلفن :
---------- ایمیل :
www.pabepa-co.ir لینک آگهی :
گیلان - رشت - خمام - روستای دافچاه - شرکت تولیدی امین آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll