اجرای نمای کامپوزیت

اجرای نمای کامپوزیت

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

اجرای نمای کامپوزیت

مشاوره.طراحی.اجرا و فروش ورق های الومینیم کامپوزیت نما شرکت ماهان فرم برای جلب رضایت مشتری و در راستای مشتری مداری فروش بهترین برند های روز دنیا و ایران را اغاز نمود رنگ های موجود را به صورت انلاین ببینید www.mahanform.com مزایای کامپوزیت نما*** ورقهاي كامپوزيت الومينيومي نما يكي از پر فروش ترين محصولات شناخته شده در سراسر دنيا ميباشد .دفتر رسمي كارخانه در ايران توانايي عرضه اين محصول در هر متراژ دلخواه و با هر رنگ مطابق نظر وسليقه مشتري در كوتاه ترين زمان ممكن را جهت كليه همكاران محترم ، مهندسان ،مجريان گرامي دارد.
امروزه ورق آلومينيوم کامپوزيت پنلکي از شناخته شده ترين و مطرح ترين متريال براي نماي ساختمان به شمار مي آيد . سبک بودن و کاستن از بارساختمان از مهم ترين شاخصه هاي استفاده از اين متريال مي باشد علاوه بر اين زيبايي مدرن و برخي از شاخصه هاي فيزيکي و شيميايي آن را به يکي از بي رقيب ترين مصالح ساختماني مبدل کرده است . ورقهاي كامپوزيت الومينيومي نما يكي از پر فروش ترين محصولات شناخته شده در سراسر دنيا ميباشد .دفتر رسمي كارخانه در ايران توانايي عرضه اين محصول در هر متراژ دلخواه و با هر رنگ مطابق نظر وسليقه مشتري در كوتاه ترين زمان ممكن را جهت كليه همكاران محترم ، مهندسان ،مجريان گرامي دارد.
امروزه ورق آلومينيوم کامپوزيت پنلکي از شناخته شده ترين و مطرح ترين متريال براي نماي ساختمان به شمار مي آيد . سبک بودن و کاستن از بارساختمان از مهم ترين شاخصه هاي استفاده از اين متريال مي باشد علاوه بر اين زيبايي مدرن و برخي از شاخصه هاي فيزيکي و شيميايي آن را به يکي از بي رقيب ترين مصالح ساختماني مبدل کردیده است.09123358921-02122041861

اجرای نمای کامپوزیت

هاشم تقوائی نام آگهی دهنده :
22041861 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll