پایگاه تحلیلی و خبری ایربان نیوز

پایگاه تحلیلی و خبری ایربان نیوز

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

پایگاه تحلیلی و خبری ایربان نیوز

یک رسانه تخصصی- تحلیلی که اخبار، اطلاعات و رویدادها را از زوایای آشکار و پنهان و با دیدگاه کارشناسانه و تحلیلی می نگرد می تواند نقش ارزنده ای در گردش صحیح اطلاعات، آگاهی بخشی و مهندسی افکار عمومی ایفا نماید. امروزه اطلاع رسانی سریع و برخط (آنلاین) اخبار توانسته است مرزها و فاصله ها را از میان برده و اشتراک دانسته ها و تجربیات مدیران و همچنین انعکاس نظرات متخصصان موضوعات زندگی و زیست ایرانیان را فراهم نماید.
در جامعه رسانه ای کشور تعداد بسیاری تارنما، خبرگزاری و نشریات در حرفه های مختلف از جمله حمل و نقل، سلامت، انرژی، معماری، شهرسازی، محیط زیست، گردشگری و .... وجود دارد که هر کدام توسط گروهی از کارشناسان کند و کاو می شود اما متاسفانه در عمل به تاثیرات تصمیمات و اقدامات انجام شده این حوزه ها بر فضای زیستی و زندگی ایرانیان توجه کافی نشده است. به همین دلیل گروهی از کارشناسان و مدیران فعال بر آن شدند که رسانه ای تخصصی با هدف وصل کردن این حوزه ها به همدیگر و تاثیر متقابل آن ها بر زندگی و جامعه ایرانیان خلق نمایند تا بتوان با تاکید بر موضوع های مشخص، زوایای مختلف حرفه ای آن را نقد و بررسی نموده و با انعکاس آن از طریق پایگاه ایربان ، فضای زیستی بهتری برای مردم عزیز کشورمان فراهم نماید
بدین وسیله از جنابعالی تقاضا می شود ضمن معرفی و ارایه نقطه نظرات ارزشمند خویش در راستای ارتقای اطلاع رسانی تخصصی بین حرفه ای، اخبار و گزارش های مرتبط خود را به نشانی پایین صفحه ارسال نمایید تا دیگر علاقمندان نیز در جریان رویدادهای تخصصی قرار گیرند.کلمات کلیدی:
رسانه, تحلیلی ,خبری, ایربان

پایگاه تحلیلی و خبری ایربان نیوز

دکتر رحمانی نام آگهی دهنده :
02188830224 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
www.irbannews.ir لینک آگهی :
تهران آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll