ظروف یکبار مصرف گیاهی

ظروف یکبار مصرف گیاهی

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

ظروف یکبار مصرف گیاهی

شرکت ره آور بنیان کرد ,اولین و بزرگترین مجتمع تولید و توزیع ظروف یکبار مصرف گیاهی

شرکت ره آور بنیان کرد در تاریخ 1386/10/10 با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه تاسیس گردید . مدیریت شرکت و در رأس آن مهندس آرام ویسی در مدت کوتاهی با گرد هم آوردن جمعی از متخصصین نخبه و متعهد توانستند با شناخت نیاز جامعه محصول جدیدی را با بالاترین کیفیت به بازار مصرف معرفی و عرضه نمایند.

ظروف یکبار مصرف گیاهی ( تجزیه پذیر ) تحولی شگرف در امر محصولات یکبار مصرف ایجاد نمود . شرکت ره آور بنیان کرد با حمایت سازمانها ، نهادها و وزارتخانه ها ی دولتی در زمره ی معدود شرکتهای معتبر در زمینه فرهنگ سازی ، اطلاع رسانی و ترویج استفاده از ظروف یکبار مصرف گیاهی به جای ظروف پلاستیکی ساخته شده از مشتقات نفتی بوده و از اعضاء تاثیر گذار در وزارت بهداشت ، سازمان محیط زیست و مجلس شورای اسلامی و دیگر سازمانهای دولتی می باشد .

افزایش روز افزون مصرف ظروف یکبار مصرف ؛ مدیریت این شرکت را بر آن داشت که با ایجاد نمایندگی ها و دفاتر فروش متعدد در سراسرکشور محصولات ظروف یکبار مصرف گیاهی را عرضه و پشتیبانی نماید . شرکت ره آور بنیان کرد همواره با حضور فعال و مقتدرانه در سمینارها ، همایش ها و بیش از 30 نمایشگاه داخلی و بین المللی در عرصه بسته بندی و مواد غذایی تصویری موفق از خود در ذهن بازدید کنندگان بر جای گذاشته است .

این شرکت با در اختیار داشتن پرسنل کارشناس و واحد های کنترل کیفیت محصولات بهترین تولیدات ظروف یکبار مصرف گیاهی را با بسته بندی مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد و همچنین شرکت ره آور بنیان کرد در آستانه دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت برای اولین بار در صنعت ظروف یکبار مصرف می باشد.

اهداف شرکت ؛ بالابردن سطح اطلاعات و آگاهی جامعه برای استفاده از محصولات سازگار با محیط زیست ، آشنایی جامعه با محصولات نوین سازگار با محیط زیست ، استفاده از افراد مجرب و متخصص و بهره گیری از مشاورین فنی ، ایجاد بازارهای متناسب با نیاز جامعه ، ایجاد محیط دوستانه و جلب مشارکت مصرف کنندگان در امر کیفیت ، استفاده از نظرات مصرف کنندگان در اصلاح و توسعه خدمات و محصولات شرکت با اعمال روشهای کار آمد در جهت بهبود هر چه بهتر فعالیتها .

ظروف یکبار مصرف گیاهی

آرام ویسی نام آگهی دهنده :
09183798324 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
www.rahavarco.com لینک آگهی :
تهران - سید خندان - نبش دبستان - طبقه سوم بالای شیزینی کندو - پلاک 1346 آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll