ماشین جوجه کشی مینی ۱۰ عددی فول اتومات حرفه ای

ماشین جوجه کشی مینی ۱۰ عددی فول اتومات حرفه ای

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

ماشین جوجه کشی مینی ۱۰ عددی فول اتومات حرفه ای

ماشین جوجه کشی مینی ۱۰ عددی فول اتومات حرفه ای
وزن دستگاه ۱۰عددی: ۱٫۶۵۰ Kg

ابعاد دستگاه ۱۰عددی: ۳۶*۲۷*۲۷

دستگاه مینی (تمام اتوماتیک)

۱۰ عدد تخم مرغ - ۱۸ عدد تخم بلدرچین – ۴ عدد تخم غاز

۱ سال ضمانت

۵ سال تامین قطعات

دارای :۱ عدد دماسنج

۱ عدد رطوبت سنج

۱ عدد سیستم کنترل دما

۱ عدد نطفه سنج

ماشین جوجه کشی مینی تشکیل شده از:

۱٫ ترموستات :۲٫ دماسنج شیشه ای :۳٫ فن مخلوط کننده هوا :

این دستگاه شامل سه عدد فن مخلوط کننده هوا است. یک عدد فن ۶*۶ و دو عدد فن۴*۴۴٫ المنت گرمایی :۵٫ موتور چرخاننده :۶٫ ترنر (جا تخمی) :

این دستگاه شامل سه گونه ترنر است:مرغ ،غاز ،بلدرچین۷٫ رطوبت سنج :۸٫ مخزن آب :۹٫ سینی کف دستگاه :۱۰٫ اهرم چرخشی تنظیم دما :۱۱٫ سبد هچری :۱۲٫ ترانس :راهنمای دستگاه مینی

در صورت باز نمودن درب دستگاه تا ۳۰ دقیقه به ترموستات دست نزنید چنانچه بعد از ۳۰ دقیقه دما به حالت طبیعی باز نگشت، مجددا دستگاه را تنظیم نمائید.چرخش موتور گیربکس دار بسیار کند و بی صدا است و با چشم قابل دیدن نمی باشد لذا به موتور و برق آن دست نزنید.با روشن شدن دستگاه چراغ قرمز رنگ روشن شده و المنت شروع به گرم شدن می کند . هنگامی که دما به ۳۵ درجه سانتی گراد رسید ترموستات را به آرامی به سمت چپ بچرخانید تا چراغ قرمز رنگ خاموش شود . یک ساعت منتظر بمانید تا دما به ۵/۳۷ برسد. چنانچه بعد از یک ساعت دما به ۵/۳۷ نرسید، اندکی پیچ تنظیم را بچرخانید تا چراغ ترموستات روشن شود . توجه داشته باشید که هر یک میلیمتر که پیچ ترموستات را به سمت راست می چرخانید و چراغ ترموستات روشن میشود نیم درجه سانتی گراد دمای دستگاه افزایش می یابد ولی افزایش دما روی دماسنج ۳۰ دقیقه بعد نشان داده میشود . زمانی که دستگاه روی ۵/۳۷ درجه سانتی گراد تنظیم شد نوسان دما بین ۳۶ تا ۳۸ درجه طبق علامت روی دماسنج قابل قبول است ، لذا به ترموستات دست نزنید.نوسان دما در بازه دمایی ۵/۳۶ الی ۵/۳۸ درجه سانتی گراد طبق علامت روی دماسنج الکلی قابل قبول است لذا به ترموستات دست نزنید.چنانچه برای اولین بار از دستگاه استفاده می نمائید ممکن است سبد جا تخم مرغی با زاویه ای به صورت کج در محل خود قرار گرفته باشد، لذا سعی نکنید آن را صاف نمائید زیرا سبد خود به خود توسط موتور گیربکس می چرخد.دستگاه دارای ۳ فن مخلوط کننده هوا و تهویه می باشد لازم است برخی مواقع فن ها را بررسی نمائید که متوقف نشده باشند.ابتدا ۵۰cc آب در پایه شماره یک بریزید سپس هر سه روز با سرنگ ۵cc درون پایه شماره یک آب بریزید ، چنانچه بعد از چند ساعت رطوبت تامین نشد در پایه شماره دو با همین روش آب بریزید . برای افزایش رطوبت در روز هجدهم می توانید در هر دو پایه آب بریزید.در داخل پایه ها زیاد آب نریزید زیرا اضافه آن به درون دستگاه منتقل شده و مدارهای الکترونیکی داخلی دچار اشکال فنی شده و اتصالی رخ میدهد.

بدنه بالای دستگاه را هرگز با آب نشویید بلکه بعد از هر دوره جوجه کشی ابتدا با جاروبرقی با فشار باد پرزهای جوجه را نمیز نمائید سپس با پارچه آغشته به مایع ظرف شویی تمیز نموده و خشک نمائید. دقت کنید پارچه زیاد خیس نباشد که آب وارد مدارهای الکترونیکی گردیده و ایجاد اتصالی نشود.سه روز قبل از خروج جوجه ها از تخم، برای قرار دادن تخم ها در سبد، منتظر بمانید تا سبد جا تخم مرغی به حالت افقی درآید سپس ابتدا تخم های را خارج نموده و داخل سبد هچری خاردار قرار دهید آنگاه دو پیچ نگه دارنده جا تخم مرغی به اهرم را باز نموده، جا تخم مرغی را خارج نموده و سبد هچری خاردار حاوی تخم را داخل دستگاه قرار دهید.درون دو پایه یک اسفنج برای تبخیر بیشتر آب پیش بینی شده است و وجود آن ضروری استموقع باز نمودن درب دستگاه دقت نمائید جهت آزاد نمودن فیش برق سیم های آن را نکشید زیرا به مرور قطع میشود پس بدنه فیش را به سمت عقب بکشید آزاد میشود.

برای تعویض جا تخم مرغی فقط دو پیچ روی سبد را باز کنید نیازی به باز نمودن اهرم چرخش نمی باشدمحل ورود هوای تازه در بخش فوقانی دستگاه (کنار دستگیره) هرگز بسته نشود.

فن مخلوط کننده هوا ضمن مخلوط کردن و یکنواخت سازی هوای درون دستگاه مقداری از هوای آلوده دستگاه را از طریق سوراخ های تهویه به بیرون هدایت می کند لذا در صورت تعویض فن دستگاه دقت نمائید جهت فن را به گونه ای نصب نمائید که باد را به سمت بالا پرتاب نماید.- محل ورود هوای تازه در بخش فوقانی دستگاه (کنار دستگیره) هرگز بسته نشود.بسته بندی:

ماشین جوجه کشی مینی ۱۰ عددی فول اتومات حرفه ای

شرکت آتی دام هامون تفتان نام آگهی دهنده :
09156740370 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
www.hamontaftan.ir لینک آگهی :
زاهدان میرزای شیرازی 25 آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll