گردنبند نانو ام پندنت AmPendent آمگاگلوبال

گردنبند نانو ام پندنت AmPendent آمگاگلوبال

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

گردنبند نانو ام پندنت AmPendent آمگاگلوبال

محصولات شگفت آور کمک درمانی نانو آمگا گلوبال


نانو چیست؟
انقلاب جهانی سوم صنعتی تشکیل شده از سه بخش : نانو تکنولوژی ،بیو تکنولوژی و فناوری اطلاع رسانی است.
ناتو تکنولوژی روش جدیدی در هزاره سوم است که بوسیله ی آن میتوان اجسام مورد نیاز را چند میلیاردیم کوچک تر از اندازه طبیعی آن جسم کرد، یعنی یک نانومتر یک میلیاردیم متر یا حدودا به طول 10 اتم هیدروژن است ؛ که مفهوم آن این است نانو تکنولوژی اشیاء یک تا 100 نانو متر را در بر میگیرد.
اما یافتن خواص جدید در مقیاس نانو گام نخست است ؛ گام بعدی استفاده از این دانش برای بهتر و باکیفیت تر و دوام بیشتر در تولید مصارف نوری، مغناطیسی، حرارتی ،الکتریکی و.. میباشد.
در دراز مدت نانو تکنولوژی به نوآوری های بزرگتری در حافظه کامپیوتر، مصارف پزشکی ، روشهای تولید انرژی ،مواد غذایی و.. خواهد انجامید.

شرکت آمگا گلوبال AMEGA GLOBAL : با بیش از بیست سه سال سابقه فروش ؛ ثبت شده درشهر دلاور آمریکاست و دارای دفاتر نمایندگی در کشورهای مختلف دنیا از جمله: آمریکا، بریتانیا، استرلیا، آفریقا،هند ،هنگ گنگ ،مالزی، دبی و ... ؛ صادر کننده به صد و پنجاه کشور جهان و پانزده دفتر رسمی نمایندگی در کشورهای فوق با شعار سلامتی ،ثروت، شادکامی آماده ارایه بهترین محصولات و خدمات به شمامشتریان عزیز میباشد.Ampendan ام پندنت :
فن آوری آمیزد Amized که در محصول Ampendant ام پندنت به کار رفته در انحصار کمپانی آمگا گلوبال قرار دارد و از گروهی از دانشمندان پزشکان و فیزیک و شیمی دا نها در تولید این محصول استفاده شده و مخترع آن آقای دکتر لاینز (dr.ian lyons ) دارای پروفسرای فیزیک کوانتوم ، جراح و مهندس شیمی در کشور آلمان می باشد


این فن آوری در طول بازه زمانی 15 سال تحقیق و به کارگیری فیزیک و میکانیک کوانتوم ایجاد و توسعه یافته است.
در محصول ام پندنت از مواد معدنی استفاده شده که قوی ترین تبدیل کنندهای انرژی هستند که اثرات شگفت انگیز را روی بدن انسان میگذارد منجمله :پاکسازی، تقویت،ذخیره سازی،تمرکز،انتقال ،تبدیل،جذب،حمایت و نگهداری انرژی فوق العاده میباشد.
از آنجایی که بدن ما حدود 70 تا 90 درصد از آب تشکیل شده ؛ ام پندنت هیدرات بدن را حدود 5/23 درصد و همچنین اکسیژن خون را حدود 6/9 درصد افزایش میدهد و میتواند کیفیت تغذیه ای غذا را بهبود ببخشد و زمان حیات سلول ها و اندام ودر نهایت بدن را افزایش دهد.


این محصول از 12 نوع کریستال معدنی که در سطح مولکولی به هم متصل شده است اختراع شده و یک فرکانس با ارتعاش 127مگا سیکل (سیکل واحد اندازه گیری فرکانس میباشد) یا ریتم بتا ساطع می کند که این انرژی را؛ انرژی اسکالر نیز مینامند. که باعث تمیز و تصفیه و در نهایت انرژی زایی سلولها میشود.
انرژی اسکالر به طور طبیعی از زمین ساطع می شود اما جمعیت و تکنولوژی های دیگری ساخته شده توسط بشرموانعی برای آن است. بدن ما یک باتری کوچک است که 70 تا 90 میلی ولت را هنگام سلامتی پمپاژ می کند. سلولهای ضعیف ویا سرطانی 15 تا20 میلی ولت دارند، بنابراین ممکن است انرژی اسکالر ازفعال شدن سلولهای سرطانی جلوگیری نماید .

تاثیرات محصول به صورت جزء در بدن :
1-آب که حلال اولیه برای ویتامین ها و مواد معدنی است رادر تمام قسمتهای بدن جابجا میکند
2-سطح اکسیژن خون را افزایش میدهد
3-تقویت و شارژ دستگاه تناسلی و غریزه جنسی و بیماری های مربوط به آن
4- کمک به دفع مواد زاید معدنی در سلولها ، کبدو کلیه همچنین سوخت وساز بهتر در سیستم گوارشی
5- در درمان بیماری های عصبی مانند بد یا کم خوابی ، استرس ، نگرانی ، افسردگی ،تشنج و.. بسیار موثر است
6-برای بیماریهای غیر ویروسی مانند: میگرن، دیابت ، ام اس ، آسم ،بیماری های مربوط به مخچه و تعادل و... 100% میفید و تاثیر گذار
7- جلوگیری از روند پیری و ترمیم چین و چروک بر روی پوست
8-استحکام و قابلیت مفاصل رابالا میبرد
9-برای عملکرد صحیح دستگاه تنفسی بسیار مفید است.
10- با تاثیر مستقیم بر روی سلولهای سفید بدن که وظیفه ی محافظت از بدن رادارند باعث بالابردن کارایی سیستم دفاعی بدن میشود.
11- به بهبود خارق العاده التهابات کمک می¬کند و دردها را تسکین می¬دهد
و یکی از مهمترین خصوصیات
از بدن شما را در برابر تمامی فرکانسهای الکترومغناطیسی مضر و مزاحم (ماکروویو،پارازیت های ماهواره، موبایل، اشعه X، اشعه گاما و ...) محافظت میکند.

جنس این محصولات ازتیتانیوم ازنوع گرید 2 است. این نوع گرید به علت فشرده شدن مولکول ها ، اکسیژن کمتری در بین مولکول های قرار گرفته از این رو هیج فعل و انفعالات شمیایی در آن صورت نمیگیرد و میزان آلرژی و حساسیت این دستبند به 0% رسیده است. از این نوع گرید برای تهیه پنس ها و تیغ های جراحی در اتاق عمل و دندان پزشکی ها استفاده میکنند.(چون بیماران از تمامی اقشار جامعه هستند از این نوع تیتانیوم استفاده میشودکه روی بدن هیچ بیماری تاثیر منفی نگذارد) جنس فلزی که در هنگام تصادفات شدید به جای استخوان در بدن شخص استفاده میکنند نیز از این نوع تیتانیوم است که اصلاحا مردم به آن پلاتنیوم میگویند و همان طور که مطلع هستید بعد از گذشت چندین سال هم این فلز در بدن شخص هیچ مضراتی را ایجاد نمیکند.
اگر از تیتانیوم های معمول که در جواهر فروشی ساعت فروشی و... ارایه میشود استفاده کرده باشید به این نکته واقف هستید که بعد از چند هفته رنگ تیتانیوم رفته شروع به سیاه شدن میکند، و در بعضی افراد سوزش، قرمزی خارش، دون دون شدن و.... در محل بستن محصول تیتانیومی مشاهده میشود ولی همانطور که در مطالب فوق ذکر کرده ایم این محصولات بااین نوع گرید به هیج عنوان مضرراتی را برای هیچ موجود زنده ای در بر ندارد.
از سوی دیگر این نوع گرید تیتانیوم دارای استحکام بالایی و وزن بسیارکمی است که به همین علت در صنعت هواپیما وهلکوپتر سازی استفاده میشود.پس بدیهی است که تماس این دستبند با آب و عرق انسان باعث سیاهی و رفتن رنگ آن نمی شود و در اثر ضربه با اجسام دارای خش و خط خوردگی و آسیب نمیشود.
از لحاظ قیمت نیز این نوع از تیتانیوم از طلا ارزانتر و از نقره گرانتر است.
قابل ذکر است که اندازه زنجیر این آویز به گونه ای طراحی شده که بین ناحیه مخصوص بین 2 چاکراه قلب و چاکراه خورشیدی قرار میگیرد که علاوه بر تاثیر روی انرژی این دو چاکراه باعث میشود که تمامی مایعات و طعامی که میل میکنید ابتدا انرژی زا شده و سپس به سیستم گوارشی شما هدایت شود.محصولات این شرکت هیچ گونه عوارضی را برای هیج موجود زنده ای ندارد و نیز بدون احتیاج به دارو،سوزن ،جراحی و.. یک درمان کاملا طبیعی و بدون محدودیت سنی و شما میتوانید به خاطر ساختار ویژه نانو درعمــر این محصول بطور مادام العمر و بینهایت از این محصول استفاده کنید.
این محصول درچهار رنگ ارایه میشود.ویدیو کلیپهایی از آزمایشات در لحظه:

این محصول هم مانند دیگر محصولات آمگا تست ها و آزمایشهای فیزکی در لحظه ای دارد که ایمان و اطمینان از تاثیر محصول را بلا فاصله بعد از استفاده به شما می دهد ؛ بدیهی است در صورت استفاده طولانی مدت بمراتب اثرات بهبودی را در انواع بیماری ها و امراضتان , به وضوح حس خواهید کرد.
.در صورت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره در قبال خرید محصول میتوانید با شماره و ایمیل زیر به طور رایگان و در روزهای اداری تماس حاصل فرمایید

09190171379

دکتر زینلی

گردنبند نانو ام پندنت AmPendent آمگاگلوبال

دکتر زینلی نام آگهی دهنده :
09190171379 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll