پودر لاغری سوپر پلنت

پودر لاغری سوپر پلنت

1395/6/9 تاریخ بروزرسانی

پودر لاغری سوپر پلنت

چاقی و لاغری با سوپر پلنت

تنها محصول کاملاً گیاهی و دارای مجوز وزارت بهداشت ایران (معاونت دارویی سازمان غذا و دارو) به شماره ثبت داروی لاغری 1228208942 (IRC): و شماره ثبت داروی چاقی 1228202935 (IRC):
مکمل رژیمی لاغری سوپرپلنت بدون عوارض جهت کاهش وزن، با مکانیزم بالا بردن متابولیسم بدن که با روندی کاملاً ملایم و بدون ضرر موجب کم شدن اشتها و پایین آوردن جذب بدن میشود. با مصرف پودر لاغری سوپر پلنت بدن بطور طبیعی کالری بیشتری مصرف میکند و این مساله خود باعث کم شدن وزن بدن بطور کاملاً طبیعی حدوداً 3 تا 4 کیلوگرم در ماه میگردد.
در انواع دیگر محصولات لاغری از قبیل دم نوش-جوشانده-عرقیجات و غیره مقدار زیادی از مواد موثره محصولات در زمان آماده سازی محصول هدر میروند. اما به دلیل شکل فیزیکی محصول لاغری سوپر پلنت که بصورت پود ری میباشد و کل محصول با آب مخلوط و مصرف میگردد، تمامی مواد موثره داروی لاغری وارد بدن شده که خود باعث جذب بیشتر مواد موجود در محصول میگردد و در نتیجه کارآیی بیشتری دارد.

مکمل چاقی سوپرپلنت، طبیعی است یعنی حاصل کشت، داشت و برداشت می باشد.

خالص است یعنی هیچ گونه ماده شیمیایی و اضافی در تولید آن به کار نمی رود.

مغذی است یعنی حاوی طیف وسیعی از ویتامین ها ، املاح و پروتئین که به شکل کاملا طبیعی می باشد.
در لابراتور پژوهشکده گیاهین دارویی جهاد دانشگاهی بسته بندی شده است.
پودر چاقی super plant در سلامتی بسیار موثر است و با بالا بردن میزان جذب مواد و عناصر مورد نیاز بدن نه تنها باعث افزایش وزن می گردد بلکه از ضعف عمومی بدن جلوگیری کرده و انرژی لازم را در زمان انجام فعالیت های سنگین بدنی را نیز تامین می کند.

برخی از مواد تشکیل دهنده:
جوانه گندم، جوانه جو، پودر عصاره مالت جو و دیگر جوانه ها و دیگر گیاهان مفید که باعث تقویت عمومی بدن و افزایش وزن می گردد.
تلفن تماس: 77732103-021 وبسایت: www.sinapajoh.ir

پودر لاغری سوپر پلنت

----- نام آگهی دهنده :
02177732576 تلفن :
---------- ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll