نرم افزار مدیریت سالن آرایشگاه

نرم افزار مدیریت سالن آرایشگاه

1394/5/13 تاریخ بروزرسانی

نرم افزار مدیریت سالن آرایشگاه

استفاده سریع و آسان
مدیر سالن تنها مجموعه نرم افزاری موجود است که فرآیند کاری یک آرایشگاه را آسان، گام به گام و منطبق با واقعیت به شما ارائه می دهد. تمامی ویژگی های این نرم افزار بر مبنای افزایش سرعت و دقت در انجام کارهای روزانه طراحی شده است.
قابلیت انعطاف
مدیر سالن دارای توانایی نامحدود در ذخیره سازی اطلاعات کارکنان، مشتریان، رزرو وقت، خدمات قابل ارائه آرایشگاه، گزارشات مالی، فروش، کارتهای هدیه و ... بوده و از دیگر قابلیت های آن می توان به پرداخت های الکترونیکی، تعیین وقت آنلاین، پرداخت با کارتهای اعتباری ، آموزش و ... که بر مبنای رشد کسب و کار شما قابل اضافه شدن هستند، نام برد.
رعایت استانداردهای جهانی
مدیر سالن از سیستم پایگاه داده بسیار قابل اعتماد مایکروسافت SQL Server استفاده می کند همچنین این برنامه با زبان برنامه نویسی C# و متدولوژی های متداول آن طراحی گردیده است.
کیفیت تولید بالا
صرف بیش از چهارده ماه زمان جهت طراحی، بهینه نمودن فرآیند های کاری، با تیم کاری مجرب و کارآزموده ، پشتیبانی لحظه به لحظه خریداران، در نهایت محصولی با کیفیت منحصر به فرد و قابل اطمینان را به مدیران ارائه می دهد.
پشتیبانی، هر لحظه
شما با مدیر سالن ، حتی با دارا بودن یک راهنمای تصویری، که گام به گام تمامی بخشهای آن را به کاربران آموزش می دهد، در هر لحظه از شبانه روز، کارشناسان ما را بوسیله تلفن، آنلاین، یا حتی حضوری با خود همراه دارید.

نرم افزار مدیریت سالن آرایشگاه

آزاده بخشی نام آگهی دهنده :
09379886588 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
---------- لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll