ارسال اس ام اس نرم فزار اس ام اس پنل اس ام اس پنل پیامک

ارسال اس ام اس نرم فزار اس ام اس پنل اس ام اس پنل پیامک

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

ارسال اس ام اس نرم فزار اس ام اس پنل اس ام اس پنل پیامک

اس ام اس تی سی تی برای تسهیل تبلیغات با حداقل هزینه برای کاربران عزیز ایجاد شده که تعرفه پیامک این شرکت بدون هیچگونه ارزش افزوده محاسبه میگردد و دراختیار عموم قرار گرفته است
در اس ام اس تی سی تی بازگشت اعتبار ارسال نا موفق در این سرویس فعال میباشد.
در اس ام اس تی سی تی محدودیت زمانی برای مصرف شارز شما از میان برداشته شده است.
ارسال به مشاغل ، کدپستی ، تفکیک سن و جنسیت ، ارسال به دکل های بی تی اس ایرانسل ، پشتیبانی 24 ساعته و......

ارسال اس ام اس ساده ترین شاخصه اس ام اس تی سی تی در امر تبلیغات و اطلاع رسانی میباشد.
سامانه اس ام اس تی سی تی از بالاترین سرعت ارسال پیام در کشور برخوردار بوده و هیچگونه محدودیت زمانی برای مصرف شارژ نداشته یا به عبارت دیگر با خرید هر مقدار شارژ ، شما مجبور به استفاده آن در مدت زمان مشخص نیستید.
علاوه بر این بازگشت اعتبار ارسال نا موفق برای پنل های شرکت اس ام اس تی سی تی فعال میباشد و شما فقط به ازای هر پیامی که به دست گیرنده میرسد هزینه پیامک پرداخت میکنید.
تمامی ماژول های اس ام اس تی سی تی کاربرد تخصصی برای کاربران داشته و در ضمن اینکه در کاهش هزینه تبلیغات به شما کمک میکند و بصورت هدفمند و با ایجاد توانمندی های بیشتر شما را قادر میسازدتا با بهرهگیری از این ابزار متنوع به دنبال متدهای جدید تبلیغاتی بوده و این امکان را به شما عزیزان میدهد تا با استفاده از این ابزارها خلاقیت خود را نیز در پولسازی بیشتر از این بازار وسیع بیازمائید.
بانک کامل اطلاعاتی و بروز ما یکی دیگر از مهمترین ویژگی های این سامانه بوده که متشکل شده از بیش از 40.000.000 شماره مبایل طبقه بندی شده در قالب بانک مشاغل،بانک استانهای کشور به تفکیک محله ها و خیابان ها،بانک کد پستی و ارسال به همراه تفکیک سن و جنسیت که به شما کمک میکند به صورت هدفمند اطلاعات کاریتون رو دقیقاً به دست مخاطب های مورد نیازتون برسانید.
طراحی و سپس تائید مخابرات بر روی ماژول vas این امکان رو برای شما فراهم میسازد که برای تمامی هموطنان ایران زمین خود ، پیامک رایگان ارسال نمایید و در مواقعی حتی درآمدزایی بسیار ارزنده ای هم داشته باشید.
طراحی سایت با امکانات ویژه و قیمت بسیار مناسب.
برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم که از سامانه www.smstct.ir دیدن فرمائید.

ارسال اس ام اس نرم فزار اس ام اس پنل اس ام اس پنل پیامک

ارسال اس ام اس نرم فزار اس ام اس پنل اس ام اس پنل پیامک

غنی زاده نام آگهی دهنده :
09394790991 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
http://smstct.ir لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll