کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

کانکس مدیریتی

زمانی که اسم کانکس مدیریتی به گوش شما میرسد چه تصویری از آن در ذهن شما شکل میگیرد؟

کانکس مدیریتی در اصل کانکسی است که به عنوان دفتر مدیریت و ریاست مجموعه یا سازمان در نظر گرفته شده است و باید دارای خصوصیات و متریالی باشد که در همان نمای اول با سایر کانکس ها متمایز باشد.

لذا باید در کانکس های مدیریتی از بهترین متریال استفاده شده و نمای داخلی و خارجی ویژه ای برای آن در نظر گرفته شود. به گونه ای که داخل آن می توان بنابرسفارش مشتری سرویس بهداشتی و آبدارخانه نیز تعبیه نمود.

کانکس های مدیریتی معمولا در کارگاه ساختمانی واقع شده و به عنوان دفتر مدیرعامل مورد استفاده قرار میگیرند.

گروه طراحی ویوناکانکس در این زمینه طرح های مدرنی را برای مدیران در نظر گرفته است تا بتوانند داخل کانکس خود در حین انجام امور کاری خود از آرامش، امنیت و زیبایی محیط کار خود لذت ببرند.

ویونا افتخار دارد که با ارائه کانکس مدیریتی به شركت هاي ساختماني ، مهندسي ، صنعت نفت و گاز و پتروشيمي، ارتش ، سپاه و نيروي انتظامي، كارگاه ها ، نيروگاه ها و پست هاي انتقال نيرو، شهرداري ها، سازمان هاي حمل و نقل و راهداري، دانشگاه ها و مراكز آموزشي، ستاد حوادث غير مترقبه ، مراكز امداد و نجات جاده اي و پليس راه ها، اورژانس ، هلال احمر و بيمارستان صحرايي، آب و فاضلاب، مجموعه شركت هاي برق منطقه اي استانها و نیز مرزباني دانش و تجربه خود را در اختیار جامعه مهندسین و ایرانیان عزیز قرار داده است.
با ما تماس بگیرید:
22889101-22889185
22875998-22876098
www.vionaconex.com


کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی

متین فر نام آگهی دهنده :
22889185 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
http://www.vionaconex.com لینک آگهی :
---------- آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll