پروفیل ام دی اف پیش ساخته و سفارشی

پروفیل ام دی اف پیش ساخته و سفارشی

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

پروفیل ام دی اف پیش ساخته و سفارشی

انواع پروفیل ام دی اف شامل پروفیل درب ، کرکره ای ، دیوارپوش ، قرنیز، نبشی، لبه و روکوب در انواع پیش ساخته و سفارشی جهت پروژه های ساختمانی مطابق نظر مشتریان محترم طراحی و تولید می گردد. پروفیل های MDF ابتدا توسط مولدر با تیغه های متعدد به شکل مورد نظر درآمده و سپس با دستگاه رپینگ و توسط غلطک های متعدد روکش مورد نظر مشتری روی آن کشیده شده و یا به صورت خام جهت رنگ آمیزی تولید و عرضه می گردد.

گروه تولیدی و صنعتی چهارچوب با کادری مجرب و متخصص و با استفاده از جدیدترین متد و استانداردهای روز دنیا و بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات و توان تولید منحصر به فرد با دو دهه سابقه فعالیت و تجربه گران بهاء در زمینه تولید محصولات متنوع از چوب طبیعی و ام دی اف با روکش چوب طبیعی و PVC شامل درب و چهارچوب ورودی و داخلی، انواع کمد ریلی و کابینت با یونیت و انواع پروفیل آماده و سفارشی و با سابقه انجام پروژه های بزرگ دولتی و خصوصی درون و برون مرزی آمادگی خود را برای همکاری در پروژه های ساختمانی در ایران و کشورهای منطقه اعلام می دارد.

تولیدات ما شامل صفحات MDF در ابعاد متنوع ای می باشد که توسط دستگاه CNC با طرح های متنوع حکاکی شده و سپس توسط دستگاه وکیوم با روکش های متنوع PVC روکش می شود این تولیدات بسیار مناسب جهت دکوراسیون داخلی و ساخت انواع درب ورودی و داخلی ، درب کمد و درب کابینت می باشد. هم چنین انواع پروفیل های MDF بنا به شکل مورد نظر به توسط دستگاه مولدر شامل تیغ های متعدد به روی نوارهای MDF از قبل برش خورده تولید و سپس توسط دستگاه رپینگ عملیات روکش PVC به روی آن انجام می گردد. کاربرد این محصول شامل انواع پروفیل درب ، تاج و زیرچراغی ، کرکره ، پانل دیواری ، قرنیز ، نبشی ، لبه و روکوب می باشد.

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر و هم چنین بازدید از تصاویر نمونه محصولات ما در پروژه های اجراء شده به صفحات وب سایت ما به آدرس www.ChaharChoob.com مراجعه فرموده و یا برای دریافت فایل کاتالوگ و لیست قیمت درخواست خود را به آدرس ایمیل پایین صفحه ارسال نمائید .

با سپاس از انتخاب شما

پروفیل ام دی اف پیش ساخته و سفارشی

گروه تولیدی و صنعتی چهارچوب نام آگهی دهنده :
22074010 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
www.ChaharChoob.com لینک آگهی :
دفتر فروش : سعادت آباد / میدان کتاب کارخانه : شهرک صنعتی شمس آباد آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll