ست اداری

ست اداری

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

ست اداری

ست اداری

طراحی و چاپ ست اداری(اوراق اداری)
ست اداری اصطلاحا به مجموعه ای از اوراق اداری شرکت ها یا سازمانها اطلاق می گردد که معمولا شامل : سربرگ ، یادداشت ، پاکت نامه ، فاکتور و کارت ویزیت می باشد . بدیهی است همانند طراحی لوگو یا آرم تجاری ، طراحی ست اداری و استفاده صحیح و متناسب از لوگو و نام تجاری در آن در دنیای پرشتاب تجارت امروز ، بسیار حائز اهمیت است . اوراق اداری یک سازمان به نوعی نشانگر هویت ، ماهیت و سطح فعالیت آن سازمان می باشد. کارشناسان کاویان تجارت پرواز همراه شما خواهند بود تا با طراحی ست اداری منحصر به فرد خود ، به چشم ها و سلیقه مخاطبین خود احترام بگذارید.در دنیای امروز هر شرکت و یا مجموعه معتبری برای رساندن پیام یکپارچگی و اقتدار خود به مخاطبین سعی در هماهنگ کردن اجزای مختلف مجموعه دارند . هرچه یک مجموعه بتواند از نظر بصری ، ظاهری آراسته و با یک فرم واحد داشته باشد ، حس اطمینان بیشتری را در مخاطب القاء میکند زیرا شخص به این موضوع توجه میکند که این مجموعه برای همه قسمت های خود ارزش قائل است و سیستمی با مدیریت یکپارچه دارد.
ست های اداری یکی از ابتدایی ترین و البته اصلی ترین اجزای بصری هر شرکت و یا مجموعه هستند که تمامی افراد در ارتباط با آن مجموعه روزانه چندین بار با آنها سر و کار دارند، پس هر چه این ست ها از هماهنگی و زیبایی بیشتری برخوردار باشند تاثیر بیشتری بر ذهن مخاطب میگذارند .
مجموعه طراحی کاویان تجارت پرواز با بهره گیری از تجربه بالای تیم طراحی کاویان تجارت پرواز خود در این زمینه ، تاثیر گذارترین و بهترین ست اداری ممکن را برای مجموعه شما فراهم میکند.شما میتوانید با مشاوره گرفتن از مدیر بخش گرافیک ، با توجه به نیاز های خودتان به ست اداری ایده آل و مناسب برای مجموعه خود دست یابید

ست اداری

بهزاد حاتمی نام آگهی دهنده :
65243470 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
www.kavian-tejarat.com لینک آگهی :
شهریار خیابان ولیعصر میدان امام برج پارسیان ط 1 واحد 7 آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll