اعطای نمایندگی فعال

اعطای نمایندگی فعال

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

اعطای نمایندگی فعال

اعطای نمایندگی فعال
به اطلاع می رساند که شرکت کاویان تجارت پرواز به عنوان بزرگترین شرکت تجاری ، مشاوره ای و بازرگانی در امر تجارت و واردات و صادرات ، برای پیشبرد اهداف ، پیشرفت و گسترش فعالیت های تجاری خود از شهرستانها نمایندگی فعال می پذیرد که وظایف این نمایندگی ها ، ارتباط با صاحبان صنایع ، کارخانه ها ، شرکت ها و افرادی که نیاز به مشاوره در زمینه واردات و صادرات و امور گمرکی و خدمات سرمایه گذاری و امور تجاری دارند .
شرایط اعطای نمایندگی به شرح ذیل میباشد :
*داشتن مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر .
*داشتن یک خط تلفن ثابت و تلفن همراه بنام متقاضی .
*داشتن تجهیزات اداری مانند یک دستگاه فاکس - کامپیوتر با سیستم روز - اینترنت ADSL .
*واریز مبلغ 15 میلیون تومان نقدی به حساب شرکت بعنوان ودیعه جهت صدور مجوز نمایندگی .
* معرفی یکنفر ضامن معتبر .
*(حداقل سن متقاضی 22 و حداکثر 45 سال باشد ( آقایان و خانمهای علاقمند میتوانند نمایندگی از شرکت اخذ نمایند و آقایان باید دارای کارت پایان خدمت باشند
*دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی از امتیازات ویژه برخوردار خواهند بود .
*متقاضیان پس از عقد قرارداد با شرکت مجاز هستند تا در شهرهای محل سکونت خود اقدام به راه اندازی دفتر و جذب کارمند نمایند .
وظایف شرکت و نماینده :
*نماینده میبایست کلیه مکاتبات خود را که با استفاده از سربرگ و مهر شرکت انجام میدهد ، برای شرکت (دفتر مرکزی) ارسال نماید .
*هر گونه صورتحساب و فاکتور برای مشتری توسط شرکت صادر میگردد نماینده تحت هیچ عنوان حق صدور فاکتور برای مشتریان خود ندارد.
*مالیات بر درآمد فعالیتی که نماینده با هماهنگی شرکت ( دفتر مرکزی ) انجام میدهد بعهده شرکت میباشد .
*با توجه به نوع و وسعت کار نماینده میتواند با هماهنگی شرکت در کلیه شهرهای ایران و کشورهای دیگر فعالیت بازاریابی و کاری داشته باشد.
*شرکت بابت 15 میلیون تومانی که نماینده بعنوان ودیعه به حساب شرکت واریز نموده سالیانه 5 درصد سود مشارکت از کل درآمد شرکت به نماینده پرداخت میکند وعلاوه بر آن ماهیانه 30 درصد از فعالیت نماینده به حساب وی واریز میگردد.
*نماینده حق واگذاری مجوز نمایندگی به غیره را ندارد .
* شرکت بنا بر تشخیص خودش برای هر شهر هر تعداد نماینده که بخواهد مجوز صادر میکند . متقاضیان میتوانند هم بصورت فردی و هم بصورت انحصاری تقاضای نمایندگی نمایند .

در صورت تمایل می توانید برای اطلاعات بیشتر فرم مخصوص نمایندگی در وب سایت شرکت را پر نموده و با دفتر شرکت ، قسمت نمایندگیها تماس برقرار نمایید.


اعطای نمایندگی فعال

اعطای نمایندگی فعال

بهزاد حاتمی نام آگهی دهنده :
65243470 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
www.kavian-tejarat.com لینک آگهی :
شهریار خیابان ولیعصر میدان امام برج پارسیان ط 1 واحد 7 آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll