پنلهای نمایندگی bartarinpanlsms.net

پنلهای نمایندگی bartarinpanlsms.net

1394/1/23 تاریخ بروزرسانی

پنلهای نمایندگی bartarinpanlsms.net

پنلهای نمایندگی bartarinpanlsms.net

ثبت شده درستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي
دارای نماد اعتماد الکترو نیکی
امکانات سامانه پيام کوتاه
اعطاي نمايندگي مستقل
داراي دوعدد خط اختصاصي نيمه رند 3000
يکعدد خط اشتراکي هشت رقمي رند 3000
اعتبار اوليه 2000 پيامک
سرويس نمايندگي سامانه پيام کوتاه بستر مناسبي براي فعاليت اشخاص حقيقي در زمينه ارائه خدمات پيام کوتاه و فروش سامانه پيامک است. اين سرويس به صورت نمايندگي مستقل و قابليت تغيير علامت تجاري (rebranding) ارائه مي شود يعني هر نماينده مي تواند خدمات پيام کوتاه را با برند تجاري خود ارائه نمايد و سامانه اي با دامنه و لوگو اختصاصي خود داشته باشد. اين قابليت براي نماينده هاي هر نماينده نيز وجود دارد و هر نماينده اي که از اين سرويس استفاده کند مي تواند با نام و برند خود فعاليت نمايد. افزون بر امکان rebranding امکانات مختلفي در سرويس نمايندگي مستقل پيش بيني شده تا هر فردي که علاقمند به ارائه خدمات پيام کوتاه است بتواند با سرمايه گذاري اندک و بدون وابستگي به ساير سرويس دهندگان، سامانه پيامک اختصاصي خود را راه اندازي نموده و به کسب و کار بپردازد.
توجه ! سرويس ريسلري مستقل در يك بسته با تمامي امكانات و بدون محدوديت تعداد براي ثبت كاربر و ريسلر ارائه مي شود

امکانات کلي سرويسي که در اختيار نماينده ها قرار مي گيرد به شرح زير است
1 – دسترسي به سامانه پيامک با دامنه اختصاصي
هر نماينده مي تواند دامنه يا زيردامنه دلخواه خود را ثبت نموده و به سامانه پيامک متصل نمايد و دسترسي کاربران به سامانه از طريق دامنه اختصاصي نماينده خواهد بود

2 – درج لوگو اختصاصي
هر نماينده مي تواند براي سامانه پيامک خود نام مناسبي انتخاب کرده، بر اساس آن يک لوگو طراحي نموده و در نهايت لوگو خود را در صفحه ورودي (login) و صفحه اصلي سامانه قرار دهد.

3 – واگذاري نامحدود پنل کاربري
هر نماينده مي تواند به تعداد نامحدود کاربر ثبت کرده و پنل کاربري واگذار نمايد. همچنين نماينده مي تواند پنل ها را به صورت بسته هاي مختلفي از ابزارهاي سامانه تعريف کرده و پکيج هاي مختلف را با قيمت هاي متفاوت در اختيار کاربران بگذارد.

4 – واگذاري نامحدود نمايندگي مستقل
هر نماينده مي تواند به تعداد نامحدود نماينده مستقل ثبت کرده و پنل هاي نمايندگي را به صورت مستقل يا نمايندگي در اختيار ديگر علاقمندان به فعاليت در زمينه خدمات پيام کوتاه بگذارد. پنل هاي نمايندگي نيز همانند پنل هاي کاربري مي توانند امکانات مختلف و محدوديت هاي متفاوتي داشته باشند و نماينده مي تواند پنل هاي نمايندگي را با قيمت و شرايط دلخواه خود واگذار نمايد.

5 – تعيين قيمت ها
در اين سرويس، نماينده به عنوان يک سرويس دهنده مستقل فعاليت خواهد کرد بنابراين اختيار تعيين قيمت و نحوه واگذاري پنل هاي کاربري و نمايندگي، شماره هاي مجازي و ساير موارد در اختيار نماينده مي باشد و تمامي درآمدهاي نماينده از اين سرويس متعلق به وي خواهد بود.
6 – تعيين تعرفه ها
تعيين تعرفه ارسال و دريافت پيامک و ايجاد بازه هاي متناسب با هر تعرفه در اختيار نماينده خواهد بود. همچنين نماينده مي تواند بازه هاي مختلفي با تعرفه هاي متفاوت براي کاربران و نماينده ها ايجاد نمايد.

7 – شماره هاي مجازي ساليانه
واگذاري شماره هاي مجازي به نماينده ها از پيش شماره 3000 و به صورت ساليانه خواهد بود و نماينده ها مي توانند بر حسب سياست فروشي که اتخاذ مي کنند، شماره ها را به صورت دائمي يا اجاره ساليانه به کاربران خود عرضه نمايند. همچنين نماينده ها مي توانند به تعداد نامحدود شماره مجازي تهيه کرده و به صورت اشتراکي يا اختصاصي در اختيار کاربران و نماينده هاي خود قرار دهند.

نکته مهم: افرادي که قبلاً به صورت مستقل يا نماينده ساير سرويس دهندگان فعاليت داشته و شماره هاي 3000 ارائه مي کرده اند مي توانند شماره هاي قبلي خود را به سرويس نمايندگي منتقل کرده و بدون پرداخت هزينه مجدد، از آن ها استفاده نمايند. بديهي است حق امتياز شماره هاي 14 و 12 و 10 رقمي از رنج هر شماره 8 رقمي کماکان براي صاحب آن شماره محفوظ خواهد بود. يادآور مي شود انتقال شماره مجازي مشروط به همکاري سرويس دهنده قبلي يا ارائه مستندات مالکيت شماره مجازي نظير قرارداد يا فاکتور معتبر فروش قطعي شماره است. (براي کسب اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد)

8 – عدم نياز به هاست يا سرور
سرويس نمايندگي سامانه پيامک نيازي به نصب روي هاست يا سرور خاصي ندارد
پنل نمايندگي مادام العمر بدون تمديد سالانه ثبت کاربر وريسلر نامحدود
براي آگاهي ازشرايط واگذاري نمايندگي وارد سایت شوید یا
با ما تماس بگيريد 09158110459
پنلهای ارسال به وایبر به سایت افزوده گردید با تعرفه پایین
با مديريت سيد محمد خراساني

پنلهای نمایندگی bartarinpanlsms.net
پنلهای وایبر bartarinviber.ir

پنلهای نمایندگی bartarinpanlsms.net

سید محمد خراسانی نام آگهی دهنده :
09158110459 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
http://bartarinpanlsms.net/?page_id=441 لینک آگهی :
مشهد-کوي اقامصطفي کوچه شهید رنجوری پلاک 47 آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll