ارسال انبوه آگهی اتوماتیک به سایتهای تبلیغاتی

ارسال انبوه آگهی اتوماتیک به سایتهای تبلیغاتی

1394/8/4 تاریخ بروزرسانی

ارسال انبوه آگهی اتوماتیک به سایتهای تبلیغاتی

ارسال انبوه آگهی اتوماتیک به سایتهای تبلیغاتی

آیا می دانستید می توان بیش از هزار آگهی را با یک کلیک روانه سایتهای درج آگهی رایگان نمود؟

بله. شما کاربر گرامی ، برای درج آگهی و تبلیغ محصول خود جهت جذب مشتری اینترنتی مجبور هستید خود به صورت دستی وارد سایتهای درج آهی مانند ایران تجارت ، ایستگاه ، نیازپرداز، ایفروش ، نیازمندیها و ... شوید و برای درج آگهی در 100 سایت به یک الی دو روز کاری زمان نیاز دارید؟

آیا می دانستید بیش از 7 سال است که شرکت طرح اندیشان تولید نرم افزاری تحت عنوان ربات ارسال انبوه آگهی روبوادز را به ثبت رسانده که می تواند شما را در جذب و افزیش فروش و مشتری اینترنتی یاری نماید؟

انرم افزار ارسال انبوه آگهی روبوادز (نرم افزار درج آگهی رایگان ) مشخصات کاربری و اطلاعات آگهی و محصول شما را دریافت نموده و خود بصورت اتوماتیک وارد تک تک سایتهای اینترنتی مانند ایران تجاریت ،نیازمندیها ، ایستگاه ها و ... شده و تک تک فیلدها را درست همانن انسان ولی با سرعت بسیار بالایی پر نموده و عمل ثبت نام و درج آگهی را با سرعت فوق العاده زیاد انجام می دهد.

به این ترتیت می توانید برای آگهی خود متن های مختلف و عناوین و کلمات کلیدی متفاوتی را در نظر بگیرید تا با درج و بروزرسانی های مداوم آنها توسط نرم افزار روبو آگهی ما بتوانید به طور گستر ده در اینترنت دیده شوید.

بروزرسانی اتوماتیک نرم افزار با یک کلیک امکان قرارگیری آگهی شما را در سطر اول آگهی رایگان سایتها قرار می دهد که به مرور زمان با افزایش بازدید آگهی و سایت روبرو خواهید شد.

بلی . با درج متوالی آگهی تان توسط روبوادز با عناوین و متن و کیوردهای متفاوت و بروزرسانی های همیشگی آگهی ها مطمئن باشید نتیجه کار خود را مشاهده خواهید کرد که افزایش فروش ، مشتری، بازدید آگهی و سایت پرترافیک و پربیننده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.Softgold.ir و سایت www.Tarhandishan.com مراجعه فرمایید.

همچنین جهت کسب اطمینان بیشتر دموی نرم افزار و راهنمای تصویری آن جهت تست (ثبت نا و درج آگهی محصول خودتان در 5 سایت ) نیز در سایت شرکت قرار داده شده است.

شماره تماس : 3 - 04135539401 - 09195559428 - 09148348342

ارسال انبوه آگهی اتوماتیک به سایتهای تبلیغاتی

گروه طلای نرم نام آگهی دهنده :
04135539401 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
www.softgold.ir لینک آگهی :
آذربایجان شرقی - تبریز - خیابان طالقانی - پاستور جدید 2 - ساختمان استادی - طبقه سوم - گروه طلای نرم - http://www.softgold.ir آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll