حکاکی و برش چوب

حکاکی و برش چوب

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

حکاکی و برش چوب

حکاکی و برش چوب


گاهی اوقات به خصوص در حوزه های کاری هنری نیاز به برش دقیق و پیچیده چوب است که چنین کاری با ابزارهای سنتی و متعارف مقدور نیست. در این گونه موارد می‌توان از دستگاه های برش لیزری استفاده نمود. دستگاه های لیزر می توانند کاربردهای متنوعی در صنعت چوب داشته باشند. فهرست کردن تمام این کاربردها مقدور نیست ، زیرا افراد خلاق می توانند موارد دیگری را نیز به این فهرست اضافه کنند.

دقت و ظرافت برخی از دستگاه های لیزر به حدی است که می تواند تصویر موجود در یک فایل کامپیوتری را بر روی یک سطح چوبی با کیفیت بالا حکاکی کند. این ویژگی باعث شده است که از این دستگاه ها برای تهیه عکس های یادگاری و هدیه های سفارشی برای مناسبت های خاص استفاده شود. این دستگاه ها کاربردهای متنوعی در صنعت چوب دارند که فهرست کردن تمام این کاربردها مقدور نیست ، زیرا افراد خلاق می توانند موارد دیگری را نیز به این فهرست اضافه کنند.
موارد زیر تعدادی از کاربردهای لیزر را در صنعت چوب نشان می دهد:

- ساخت کابینت های چوبی یا ام دی اف تزئین شده. با دستگاه های لیزر می توان ، انواع طرح های تزئینی را بر روی اجزای کابینت حکاکی نمود. این طرح ها زیبایی کابینت های چوبی یا MDF را بسیار بیشتر می کنند.
- ساخت قاب عکس ام دی اف یا چوب. به خاطر قابلیت حکاکی دستگاه های لیزر ، می توان با این دستگاه ها به تولید انبوه قاب های گران قیمت چوب یا ام دی اف پرداخت. علاوه بر این ، با این دستگاه ها می توان انواع قاب را به سفارش مشتریان حکاکی و آماده نمود.
- ساخت درب چوبی تزئینی. با دستگاه های لیزری می توان طرح های مختلف یا حتی انواع عکس را بر روی چوب حکاکی نمود. با این وصف می توان قاب هایی را که در میانه درب های چوبی تعبیه می شود با طرح های زیبا حکاکی نمود.
- دکورسازی ، ماکت ، مدل سازی ، مصنوعات چوبی ، لوح ، تندیس ، قاب و...
- معرق کاری و مصنوعات چوبی دکوری
- حکاکی آرم سازنده مصنوعات چوبی روی محصول. تولیدکنندگان مصنوعات چوبی می توانند آرم خود را با لیزر بر روی محصولات چوبی حکاکی کنند. با این روش ، آن ها می توانند نام شرکت یا کارگاه خود را به صورت زیبایی تبلیغ کنند.
- ساخت محصولات تزئینی چوبی. با لیزر می توان مجموعه بسیار متنوعی از کالاهای تزئیناتی یا سوغاتی را تهیه کرد.شما می توانید از طریق روش های زیر با شرکت بین المللی پرسناژ تماس حاصل بفرمایید:

- خط ویژه : 89336
- تلفن : 88751540
- فکس : 88748325
- سایت: www.personageco.com

- SMS : 30007650001865

- آدرس: تهران ، خیابان آپادانا ، کوچه رهبر


حکاکی و برش چوب - حکاکی و برش چوب - حکاکی و برش چوب
حکاکی و برش چوب - حکاکی و برش چوب - حکاکی و برش چوب
حکاکی و برش چوب - حکاکی و برش چوب - حکاکی و برش چوب

حکاکی و برش چوب

----- نام آگهی دهنده :
88751540 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
www.personageco.com لینک آگهی :
تهران ، خیابان آپادانا ، کوچه رهبر آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll