ساپرا صنعت

ساپرا صنعت

1394/3/23 تاریخ بروزرسانی

ساپرا صنعت

وارد کننده محصولات Qlogic–ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت وارد کننده محصولات شرکت Qlogicبا داشتن سابقه درخشان در عرصه واردات این محصول به کشور عزیزمان جهت آشنائی شما خواننده عزیز مطالب بسیار مختصری را برای شما تهیه دیده است؛خواهشمند است جهت آشنائی بیشتر و دریافت کاتالوگ و سایر موارد با تلفن این شرکت در تهران تماس حاصل فرمائید.(77656237-021)

معرفی شرکت Qlogic :
کمپانی Qlogic در سال 1992 توسط کمپانی Emulex پایه گذاری گردید در حال حضر دو کمپانی قدرتمند در حال ساخت کارت HBA ،جهت مصرف در شبکه می باشند.
محصول اصلی شرکت کیولاجیک ، سن استوریج می باشد که این کنترل کتتده استوریج ها (دیسکهای سخت افزاری)در سال 2005 توسط شرکت Qlogic به بازار ارائه شده است.کمپانی Qlogic در سال 1994 در بورس NASDAQ تحت عنوان برند Qlogic عرضه شده است.
این شرکت در سال 1994 به نقطه عطف خود در صنعت شبکه دست یافت و با تولید اولین تراشه های کنترل کننده جهت هارددیسکهای سخت افزاری موفق به ارائه این محصول گشته است.
شرکت Qlogicدر سال 1996 موفق به تولید اولین فرستنده و گیرنده تعبیه شده در آداپتورهای فیبر نوری گردیده که اصطلاحا ً به آن کارت اچ بی ای –کارتHBA گفته می شود که در تولید این محصول تاکنون شرکت Qlogic با فروش محصولات HBA رکوردی جهانی به جای گذاشته است.در سال 2000 میلادی شرکت کیولاجیک با تولید محصول سن سوئیچ راه حل های فراوانی جهت کارکرد سن SAN به بازار رقابتی شبکه معرفی نمود.
فروش Qlogic در سال2004 و با معرفی اولین سوئیچ Stackable فیبر کانال به بالاترین مقدار خوداز بدو تاسیس رسیده است.بر طبق آمار فروش Qlogic در خصوص کارت اچ بی ای ،کارت HBA به یک میلیون در طول یکسال رسیده است.
شرکت فنی و مهندسی ساپرا صنعت با یک دهه تجربه فعالیت به عنوان گروه تامین تجهیزات گروه شرکتهای ساپرا اقدام به واردات و تامین تجهیزات از قبیل ، سوئیچ کیولاجیک ، اچ بی ای کیولاجیک ، ماژول کیولاجیک ،سن سوئیچ کیولاجیک ، فروش محصولات کیولاجیک و آداپتور کیولاجیک در طیف گسترده ای نموده است.
این شرکت با اتکا به شرکای معتبر خویش در کشورهای اروپائی توانائی واردات انواع سوئیچ Qlogic ، سن سوئیچ Qlogic ، ماژول Qlogic ، اچ بی ای Qlogic ،آداپتور Qlogic ، فروش Qlogic ، فروش محصولات Qlogic بصورت کاملا اورجینال و دارای کیفیت بسیار مطلوب دارا می باشد.
گارانتی این شرکت درخصوص Qlogic switch, Qlogic san switch, Qlogic HBA, Qlogic Adaptor گارانتی تعویض می باشد وباتوجه به حساسیت مشتریان محترم گارانتی بصورت تعمیر به هیچ عنوان صورت نمی پذیرد.

ساپرا صنعت

مسعود یوسفی نام آگهی دهنده :
02177656237 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
WWW.SAPRASANAT.COM لینک آگهی :
تهران خ:شریعتی بالاتر از چهارراه طالقانی کوچه شهید جواد کارگر پلاک54 واحد 1 آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll