طرح طلایی مغزهای متفکر -70 درصد تخفیف طراحی وب سایت و پنل پیامک

طرح طلایی مغزهای متفکر -70 درصد تخفیف طراحی وب سایت و پنل پیامک

1394/1/12 تاریخ بروزرسانی

طرح طلایی مغزهای متفکر -70 درصد تخفیف طراحی وب سایت و پنل پیامک

شرکت داده پرداز مغزهای متفکر طی جشنواره پاییزه خود اقدام به ارائه تخفیفات ویژه ای در خصوص طراحی وب - برنامه نویسی - پنل پیامکی و ... کرده است
طراحی سایت رایگان برای هموطنان عزیز
پنل پیامک رایگان
برنامه نویسی با ۷۰٪ تخفیف
و...
تنها بخشی از خدمات ما طی این جشنواره است.

وب سایت یکی از بخش های جدایی ناپذیر از هر سازمان است. زمانیکه وب سایت شما به خوبی طراحی شده باشد شما می توانید با دنیای تجاری اطراف خود به راحتی ارتباط برقرار کرده و می توان گفت تنها وسیله اطلاع رسانی است که از طریق آن شما می توانید در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه در سرتاسر جهان ، کلیه اطلاعات مورد نیاز مشتریان بالقوه خود را در اختیارشان قرارداده و در کمترین زمان آن ها را به مشتریان بالفعل تبدیل نمایید.
وب سایت شما نشان دهنده تصویر شرکت شما، و می توانید با طراحی حرفه ای وب سایت قدرت کسب و کار خود را افزایش دهید.داشتن یک وب سایت حرفه ای می تواند کمک به افزایش فروش شما و معرفی شما را به هزاران نفر از مشتریان جدید شود به طوریکه مشتریان شما با دیدی باز و خیالی آسود خدمات و محصولات شما را انتخاب کنند.

گروه مهندسین داده پرداز مغزهای متفکر افتخار دارد که از تجربیات خود در زمینه طراحی وساخت وب سایت ها و پورتال های حرفه ای برای شرکت ها و موسسات و اشخاص مختلف و ارائه خدمات متنوع در محیط اینترنت پذیرای سفارش طراحی وب سایت و تبلیغات اینترنتی شما باشد.ما با ارائه خدمات با کیفیت بین المللی و بهره وری بالا از توانمندی متخصصان و مهندسین با سابقه دراین امر می توانیم مشاوری امین در راستای تحقق اهداف تجاری و اقتصادی شما در محیط اینترنت باشیم تا درکنار ما همیشه یک گام فراتر از سایر رقبای خود باشید.

در این قسمت در خلاصه ای از کلام شما را با مراحل فروش و طراحی وب سایت در داده پرداز مغزهای متفکر آشنا می نماییم :

شما پس از تماس به دپارتمان فروش با مشاورین متخصص ما صحبت نموده و مشاوره های لازم را به شما داده و پلن ها و محصولات مغزهای متفکر را به شما معرفی می نمایند.
پس از مشاوره در صورت نیاز مشتری با تعیین وقت قبلی در اتاق دمو با حضور کارشناسان فنی و فروش داده پرداز مغزهای متفکر جلسه ای برگزار شده کلیه اطلاعات و موارد مورد نیاز مشتری در اختیار وی قرار می گیرد.
در صورت تمایل مشتری برای عقد قرار داد دپارتمان فروش و عقد قرار داد ، قرارداد رسمی را آماده نموده و کلیه موارد مورد نیاز مشتری را در قرارداد ذکر می نماید.
پس از عقد قرار داد اعضای تیم فنی مشتری مشخص شده و مشتری می تواند در کلیه ساعات اداری با تماس با دپارتمان فنی پی بی سافت از وضعیت اجرای کار آگاه شده و نظرات و پشنهادات خود را مطرح نماید یعنی مشتری گام به گام در تمامی مراحل پروژه روند پروژه آگاه است.

پس از اتمام پروژه مشتری در سیستم پشتیبانی پی بی هاست ( داده پرداز مغزهای متفکر ) عضو شده و می تواند در هر ساعت از شبانه روز در کلیه ایام سال با ارسال درخواست پشتیبانی مشکلات خود را مطرح سازد و همکاران ما در دپارتمان پشتیبانی حداکثر ظرف مدت۲۴ ساعت درخواست مشتری را پاسخ داده و و اقدامات لازم را اجرا می نمایند.

ما به این جمله ایمان داریم که فروش پایان کار نیست بلکه آغاز یک تعهد است.
شماره های تماس کارشناسان فروش ۰۴۱۱۵۵۹۵۰۲۶-۰۴۱۱۵۵۹۵۰۲۷

طرح طلایی مغزهای متفکر -70 درصد تخفیف طراحی وب سایت و پنل پیامک

شرکت داده پرداز مغزهای متفکر نام آگهی دهنده :
04115595026 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
http://www.pbdp.co لینک آگهی :
تبریز - خیابان امام - چهارراه منصور - برج ابریشم - طبقه ۱ - واحد ۷ آدرس :
0 ریال قیمت :

loader

Scroll