درج روزانه آگهی در 150 سایت

درج روزانه آگهی در 150 سایت

1394/8/30 تاریخ بروزرسانی

درج روزانه آگهی در 150 سایت

درج روزانه آگهي در 150 سايت
درج روزانه اگهي تبليغاتي در 150 سايت برتر درج آگهي رايگان توسط نرم افزار هوشمند و اتوماتيک روبوادز

درج خودکار روزانه صدها آگهي در سايت ها شاهکار نرم افزار درج آگهي روبوادز برترين نرم افزار تبليغاتي

امروزه سايت هاي درج آگهي رايگان به عنوان يک ابزار کمکي جهت معرفي محصولات و خدمات شما در دنياي اينترنت ارائه مي شود. اين سايت ها با داشتن رتبه هاي مختلف در موتورهاي جستجو مي توانند به عنوان ابزاري جهت افزايش بازديد سايت شما نيز مورد استفاده قرار مي گيرد.
سايت هاي درج آگهي مانند ايران تجارت ، ايستگاه ، ايفروش ، نيازپرداز ، و.... از سايت هاي معروف در اين زمينه مي باشد. تقريبا 300 سايت فعال درج آگهي رايگان وجود دارند که مي توانيد با عضويت در آنها به درج آگهي در مورد محصول و خدمات خود بپردازيد.
اما يک کاربر عادي روزانه قادر به درج آگهي در 150 سايت نمي باشد. ايا راهکاري وجود دارد تا روزانه آگهي هايي با عناوين ، متن و کلمات کليدي مختلف در مورد محصول / خدماتمان را در 150 سايت درج کنيم؟
چرا هر روز بايد آگهي درج کنيم؟ چرا هر روز آگهي هاي متفاوت؟ چطور با زمان کمتر و سرعت بيشتر از ديگران آگهي هاي خودمان را روزانه در سطح اينترنت منتشر کنيم تا هميشه در معرض ديد مشتريان احتمالي باشيم؟
همه ما مي دانيم ابزار اصلي مردم جهت جستجو و دستيابي به کالاي مورد نظر استفاده از موتورهاي جستجو مانند گوگل ، ياهو ، و ... مي باشد. پس هر چقدر آگهي هاي شما بيشتر باشد هر چقدر آگهي ها با متن و عناوين مختلف محصولات شما بيشتر باشد با سرچ گوگل زودتر قابل رويت خواهيد بود.
آگهي ها به مرور با افزايش بازديدشان و سپس ورود به سايت شما از طريق لينک آن باعث افزايش فروش و مشتري شما خواهند بود.

اگر بتوانيد روزانه آگهي هاي مختلفي را با انواع عناويني که ميتواند به ذهن مشتريانتان در مورد محصول شما برسد در اينترنت منتشر کنيد،
اگر بتوانيد متن هاي مختلفي را در مورد محصولتان که حاوي کلمات کليدي مورد جستجوي مشتريان باشد در اينترنت روزانه منتشر کنيد،
يک فروشنده فعال در دنياي رقابت اينترنتي خواهيد بود که بودن شما در همه جا افزايش فروش و مشتري اينترنتي را به دنبال خواهد داشت.

حالا
چطور روزانه مي توان در 150 سايت آگهي داد؟ به صورت دستي امکان درج آگهي روزانه در 150 سايت وجود ندارد. چون کار زمانبري هست و حداقل نيز به سه روز زمان دارد.
اينجاست که گروه طلاي نرم به کمک شما آمده و نرم افزاري تحت عنوان نرم افزار درج آگهي روبوادز را به بازار ارائه کرده که ميتواند روزانه به صورت اتوماتيک و هوشمند در 150 سايت ثبت نام و درج آگهي نمايد و کل اين پروسه به 3 ساعت زمان نياز دارد.
ربات هوشمند درج آگهي روبوادز اولين و تنها نرم افزار درج آگهي در کشور مي باشد که در سال 1385 وارد بازار شده تا به کمک کاربران فعال اينترنتي بيايد و بتواند ابزار کمکي آنها در جهت افزايش فروش اينترنتي باشد.
اين نرم افزار از شما اطلاعات کاربري و اطلاعات محصول / خدمات شما را گرفته و خود به صورت اتوماتيک بدون نياز به حضورشما شروع به ثبت نام و درج آگهي در سايت ها مي نمايد.
بنابراين به کمک نرم افزار درج آگهي روبوادز مي توانيد روزانه در 150 سايت آگهي درج آگهي نمائيد. هر روز با عناوين مختلف ، متن هاي مختلف و کلمات کليدي متفاوت آگهي هاي خود را روانه بازار نمائيد. حتي مي توانيد روزانه بيش از يک آگهي (چندين آگهي) را به صورت همزمان به نرم افزار معرفي نمائيد تا نرم افزار اتوماتيک وار تک تک آنها را در سايت ها درج نمايد.
با اين کار شما ماهانه هزاران آگهي مختلف را در اينترنت قرار مي دهيد تا مشتريان با سرچ عناوين مورد نظر خود و با توجه به ايندکس آگهي هاي مختلف شما توسط گوگل به سمت آگهي هاي شما سرازير شوند.
افزايش بازديد آگهي منجر به افزايش بازديد سايت شما مي شود که اين بازديدها واقعي و بدون هيچگونه ترفندي مي باشد که از نظر گوگل امتياز خوبي براي سايت محسوب مي گردد.

نرم افزار درج آگهي روبوادز قدرتمندترين نرم افزار تبليغاتي

اين نرم افزار محدوديتي در ارسال آگهي به سايت هاي درج آگهي ندارد.

گروه طلاي نرم مبدع و مخترع نرم افزار درج آگهي رايگان روبوادز

تلفن : 09195559428 - 09148348342 - 9 - 04135558058

سايت : www.softgold.ir/product/index/7

درج روزانه آگهی در 150 سایت

گروه طلای نرم نام آگهی دهنده :
09195559428 - 04135558058 -9 تلفن :
AddresEmail ایمیل :
http://www.softgold.ir/product/index/7 لینک آگهی :
تبریز پاستور جدید 2 ساختمان استادی آدرس :
11 ریال قیمت :

loader

Scroll